Мило з Європи

купити Рiдке мило Gallus яблуко 1л

Рiдке мило Gallus яблуко 1л

Рідке мило Галіус яблуко 1лРідке мило для рук Gallus ефективно очищає шкіру при цьому, зберігаючи водний баланс шкіри і роблячи її м'якою і ніжною. Дане мило є дуже економним, так як один літр мила Gallus замінить вам 2 літри звичайного мила. Для того щоб помити руки Вам дійсно вистачить одн..
46.0грн
купити Рiдке мило Gallus молоко і мед 1л

Рiдке мило Gallus молоко і мед 1л

Рідке мило Галіус 1лРідке мило для рук Gallus ефективно очищає шкіру при цьому, зберігаючи водний баланс шкіри і роблячи її м'якою і ніжною. Дане мило є дуже економним, так як один літр мила Gallus замінить вам 2 літри звичайного мила. Для того щоб помити руки Вам дійсно вистачить однієї кра..
46.0грн
купити Рiдке мило Gallus орхідея 1л 1л

Рiдке мило Gallus орхідея 1л 1л

Рідке мило Галіус орхідея 1лРідке мило для рук Gallus ефективно очищає шкіру при цьому, зберігаючи водний баланс шкіри і роблячи її м'якою і ніжною. Дане мило є дуже економним, так як один літр мила Gallus замінить вам 2 літри звичайного мила. Для того щоб помити руки Вам дійсно вистачить од..
46.0грн
купити Рiдке мило Gallus з гліцерином і розою 1л

Рiдке мило Gallus з гліцерином і розою 1л

Рiдке мило Галіус з гліцерином і розою 1лРідке мило для рук Gallus з натуральними рослинними екстрактами. Очищає і зволожує шкіру рук, перешкоджає обезвожуванню.Має стійкий приємний запах троянди. Вхідні в його склад рослинні добавки мають антимікробну дію, сприяють загоєнню мікротравм, ..
46.0грн
купити Рiдке мило Gallus з гліцерином і екстрактом оливи 1л

Рiдке мило Gallus з гліцерином і екстрактом оливи 1л

Рiдке мило Галіус з гліцерином і екстрактом оливи 1лРідке мило для рук Gallus з гліцерином і природними компонентами дуже дбайливо очищає шкіру, роблячи її м'якою і ніжною, зберігаючи водний баланс. Рідке мило з дуже приємним ароматом який не залишить нікого байдужим. Рідке мило для рук Gallus..
46.0грн
купити Мило Teo Moments з гліцерином 400мл

Мило Teo Moments з гліцерином 400мл

Мило Teo Літній ранок з гліцерином 400млМило Teo Moments Morning Summer Rain для миття рук та тіла. Має приємний аромат, до складу входить гліцерин, щоб шкіра не сохла після миття. Піниться теж відмінно. Важливо, щоб ранок почався успішно, адже від цього залежить Ваш настр..
25.0грн
купити Крем мило Elkos з мигдальним маслом 150г

Крем мило Elkos з мигдальним маслом 150г

Крем мило Елкос з мигдальним маслом і протеїнами молока 150гКрем-мило Elkos Creme Seife mit Mandelol з мигдальним маслом - це мило для рук і тіла з ідеальним поєднанням мигдалевої олії і протеїнами молока. Легко очищає шкіру, роблячи її м'якою і гладкою. Що входять до складу гліцерин і ..
20.0грн
купити Рiдке мило Gallus оливки з гліцерином 1л

Рiдке мило Gallus оливки з гліцерином 1л

Рiдке мило Галіус оливки з гліцерином 1лРідке мило для рук Gallus HandSeife Olive з гліцерином і природними компонентами дуже дбайливо очищає шкіру, роблячи її м'якою і ніжною, зберігаючи водний баланс. Рідке мило з дуже приємним ароматом який не залишить нікого байдужим. Рідке мило для рук ..
46.0грн