Дитячі шампуні

купити Шампунь-гель Balea fur kids 300мл

Шампунь-гель Balea fur kids 300мл

Шампунь-гель Белеа для дітей Робот 300мл Має спеціально пом´якшений рецеп, якмй забезпечує делікатне очищення шкіри Вашої дитини. Спеціальна формула захищає ніжну дитячу шкіру від пересихання. Дерматологічно схвалено. Придатний для використання  на щодень. ..
42.0грн
купити Шампунь-гель Balea fur kids Wald 300мл

Шампунь-гель Balea fur kids Wald 300мл

Шампунь-гель Белеа для дітей Ліс 300мл Має спеціально пом´якшений рецеп, якмй забезпечує делікатне очищення шкіри Вашої дитини. Спеціальна формула захищає ніжну дитячу шкіру від пересихання. Дерматологічно схвалено. Придатний для використання  на щодень. ..
42.0грн
купити Шампунь-гель дитячий Pinio малина 500мл

Шампунь-гель дитячий Pinio малина 500мл

Шампунь-гель дитячий Пініо малина 500мл Дитячий шампунь - гель Pinio з запахом малини- якісний дитячий шампунь польського виробництва. Засіб можна використовувати як гель для душу, як для малюків, так і для дорослих. При попаданні в очі, шампунь не викликає алергічний реакцій, і не пече очі, легко ..
45.0грн
купити Шампунь-гель дитячий Pinio мандарин 500мл

Шампунь-гель дитячий Pinio мандарин 500мл

Шампунь-гель дитячий Пініо мандарин 500мл Дитячий шампунь - гель Pinio з ароматом мандарину - якісний дитячий шампунь польського виробництва. Засіб можна використовувати як гель для душу, як для малюків, так і для дорослих. При попаданні в очі, шампунь не викликає алергічний реакцій, і не пече очі,..
45.0грн
купити Шампунь-гель дитячий Pinio полуниця 500мл

Шампунь-гель дитячий Pinio полуниця 500мл

Шампунь-гель дитячий Пініо полуниця 500мл Дитячий шампунь - гель Pinio з запахом полуниці - якісний дитячий шампунь польського виробництва. Засіб можна використовувати як гель для душу, як для малюків, так і для дорослих. При попаданні в очі, шампунь не викликає алергічний реакцій, і не пече очі, л..
45.0грн
купити Шампунь-гель дитячий Pinio шоколадний 500мл

Шампунь-гель дитячий Pinio шоколадний 500мл

Шампунь-гель дитячий Пініо шоколадний 500мл Дитячий шампунь - гель Pinio з шоколадним ароматом - якісний дитячий шампунь польського виробництва. Засіб можна використовувати як гель для душу, як для малюків, так і для дорослих. При попаданні в очі, шампунь не викликає алергічний реакцій, і не п..
45.0грн