Пiна для ванни

купити Гель для душу і пiна для ванни Felce azzurra dolce relax 750г

Гель для душу і пiна для ванни Felce azzurra dolce relax 750г

Гель для душу і пiна для ванни Felce azzurra dolce relax 750гЧудовий засіб для купання від Paglieri - гель для душу і одночасно піна для ванни - Felce Azzurra «Dolce relax». Завдяки збалансованій формулі активних інгредієнтів і парфюумованій композиції лаванди та солодкого меду дарує п..
88.0грн
купити Гель для душу і пiна для ванни Felce azzurra dolce 750г

Гель для душу і пiна для ванни Felce azzurra dolce 750г

Гель для душу і пiна для ванни Felce azzurra dolce 750гЧудовий засіб для купання від Paglieri - гель для душу і одночасно піна для ванни - Felce Azzurra «Dolce». Завдяки збалансованій формулі активних інгредієнтів і парфюумованій композиції дарує повноцінний догляд для шкіри тіла і пре..
88.0грн
купити Гель для душу Malizia сосна 1л

Гель для душу Malizia сосна 1л

Гель для душу Малізія сосна 1лГель для душу і піна для ванни з хвойним ароматом. Спеціальна формула перешкоджає подразненню шкіри, залишаючи її зволоженою і гладкою після кожного прийому ванни. Натуральні компоненти які входять до складу гелю Malizia м'яко впливають на ніжні ділянки шкіри не в..
85.0грн
купити Гель для душу Malizia роза 1л

Гель для душу Malizia роза 1л

Гель для душу Малізія роза 1лГель для душу кремової консистенції з квітковим ароматом рози. Підходить для всіх типів шкіри і дарує приємне відчуття розслаблення і оздоровчий ефект. Натуральні компоненти які входять до складу гелю Malizia м'яко впливають на ніжні ділянки шкіри не викликаючи под..
85.0грн
купити Гель для душу Malizia ожина 1л

Гель для душу Malizia ожина 1л

Гель для душу Малізія ожина 1лГель для душу і піна для ванни з ароматом ожини. Спеціальна формула перешкоджає подразненню шкіри, залишаючи її зволоженою і гладкою після кожного прийому ванни. Натуральні компоненти які входять до складу гелю Malizia м'яко впливають на ніжні ділянки шкіри не вик..
85.0грн
купити Гель для душу Malizia моноі та лотос 1л

Гель для душу Malizia моноі та лотос 1л

Гель для душу Малізія моноі та лотос 1лГель для душу і піна для ванни з квітковим ароматом і нотками ніжного лотоса. Спеціальна формула перешкоджає подразненню шкіри, залишаючи її зволоженою і гладкою після кожного прийому ванни. Натуральні компоненти які входять до складу гелю Malizia м'яко в..
85.0грн
купити Гель для душу Malizia молоко та жасмин 1л

Гель для душу Malizia молоко та жасмин 1л

Гель для душу Малізія молоко та жасмин 1лГель для душу кремової консистенції з квітковим ароматом. Вміст молока сприяє делікатному догляду за тілом - зволожуючи, заспокоюючи і тонізуючи вашу шкіру. Натуральні компоненти які входять до складу гелю Malizia м'яко впливають на ніжні ділянки ш..
85.0грн
купити Гель для душу Malizia квітковий 1л

Гель для душу Malizia квітковий 1л

Гель для душу Малізія квітковий 1лГель для душу кремової консистенції з квітковим ароматом - зволожує, заспокоює і тонізує вашу шкіру. Натуральні компоненти які входять до складу гелю Malizia м'яко впливають на ніжні ділянки шкіри не викликаючи подразнень і алергічних реакцій. З..
85.0грн