Леза Gillette оригінальні

купити Леза Gillette Mach3 Turbo 5шт

Леза Gillette Mach3 Turbo 5шт

Леза Джелет Мак3 Турбо 5штЗмінні касети для гоління Gillette Mach3 Turbo. Навіть десяти гоління Mach 3 комфортніше першого гоління одноразовою бритвою. Леза мають спеціальне покриття, яке знижує тертя, покращує ковзання і зменшує подразнення шкіри Оригінальна продукція. Імпорт з Італії. ..
230.0грн
купити Леза Gillette Mach3 Turbo 4 шт з Італії

Леза Gillette Mach3 Turbo 4 шт з Італії

Леза Джилет Мак3 Турбо 4штЗмінні касети для гоління Gillette Mach3 Turbo.Навіть десяти гоління Mach 3 комфортніше першого гоління одноразовою бритвою. Леза мають спеціальне покриття, що знижує тертя, покращує ковзання і зменшує роздратування шкіри в порівнянні з Blue IIОригінальна проду..
220.0грн
купити Леза Gillette Mach3 Sensitive 5 шт

Леза Gillette Mach3 Sensitive 5 шт

Леза Джілет Мак3 Сенсетів 5 штЗмінні касети для гоління Gillette Mach3 Sensitive забезпечують легке і гладке гоління і зменшують роздратування навіть для чутливої шкіри.Оригінальна продукція. Імпорт з Італії  ..
310.0грн
купити Леза Gillette Fusion proshield chill з охолодженням 3шт

Леза Gillette Fusion proshield chill з охолодженням 3шт

Леза Джелет Фюжен прошелд шілл 3штGillette Fusion ProShield Chill - інноваційна бритвена система Gillette, головною відмінністю якої від попередника - Fusion - є товщина леза, а також наявність пластикового мікрогребня, розташованого під лезами, для якісного розгладження довгих волосків в про..
260.0грн
купити Леза Gillette Fusion PROGLIDE 4 шт

Леза Gillette Fusion PROGLIDE 4 шт

Леза Джелет Фюжен проглайд 4 шт з ІталіїЛеза володіють тонкими і точними лезами для більшої гладкості при менших зусиллях в порівнянні з Fusion. Оригінальна продукція. Імпорт з Італії ..
298.0грн
купити Леза Gillette Fusion POWER 4шт

Леза Gillette Fusion POWER 4шт

Леза Джілет Фюжен Павер - 4штЗмінні касети для гоління Gillette Fusion Power мають п'ять точних лез, які забезпечують гладке і комфортне гоління. Оригінальна продукція. Імпорт з Італії  ..
300.0грн
купити Леза Gillette Mach3 5шт

Леза Gillette Mach3 5шт

Леза Желет Мак3 5штЗмінні касети Gillette Mach3 - це бритвена система з запатентованим потрійним лезом DLC для легкого ковзання, що змазує смужки з індикатором і еластичним гребенем для натягу шкіри. Три леза спеціально встановлені на різних рівнях таким чином, щоб голити ще чистіше всього одним..
220.0грн
купити Леза Gillette Mach3 Turbo Aloe + Vit.E 4шт

Леза Gillette Mach3 Turbo Aloe + Vit.E 4шт

Леза Джилет Мак3 Турбо алоє+віт.Е 4штЗмінні касети для гоління Gillette Mach3 Turbo + Vit.E. Навіть десяти гоління Mach 3 комфортніше першого гоління одноразовою бритвою. Леза мають спеціальне покриття, яке знижує тертя, покращує ковзання і зменшує подразнення шкіри. Оригінальна продукці..
220.0грн
купити Леза Gillette Fusion 4шт

Леза Gillette Fusion 4шт

Леза Джилет Фюжен 4штЗмінні касети для гоління Gillette Fusion мають п'ять точних лез, які забезпечують гладке і комфортне гоління  Оригінальна продукція. Імпорт з Італії.. ..
300.0грн