Засоби для голiння

купити Пiна для голiння Balea sensitive 300мл

Пiна для голiння Balea sensitive 300мл

Пiна для голiння Белеа сенсетів 300мл Піна для гоління "Balea Men Sensitive" - для чутливої шкіри. Рясна піна забезпечує легке ковзання леза і ретельне гоління, роблячи шкіру гладкою і здоровою. Після гоління шкіра стане м'якою, еластичною і розслабленою. До складу піни включені ..
55.0грн
купити Гель для голiння Balea men Sensitive 200мл

Гель для голiння Balea men Sensitive 200мл

Гель для голiння Белеа мее Сенсетів 200мл Ніжний гель для гоління з алое вера спеціально розроблені для чутливої шкіри. Добре пом'якшує щетину, що призводить до безпечного й якісного гоління. Забезпечує ідеальне ковзання. Захищає і живить шкіру під час гоління. Після гоління шкір..
69.0грн
купити Гель для вмивання Balea men selection 150мл

Гель для вмивання Balea men selection 150мл

Очищаючий гель Белеа мен селектіон для вмивання 150мл Ніжна формула з екстрактом живокосту ніжно очистить Вашу шкіру помякшить та зволожить її. Ідеально підійде для щоденного вмивання і приготування обличчя до гоління. ..
80.0грн
купити Лосьон пiсля голiння Balea men sensitive 100мл

Лосьон пiсля голiння Balea men sensitive 100мл

Лосьон пiсля голiння Белеа мен сенсетів для чутливоi шкiри 100мл Лосьйон після гоління Balea men sensitive заспокоює чутливу шкіру після гоління чоловікам і забезпечує ніжний освіжаючий ефект охолодження. Заспокійлива формула лосьйону з екстрактом ромашки, екстракт водоростей і провітамін..
72.0грн
купити Бальзам пiсля голiння Balea men sensitive 100мл

Бальзам пiсля голiння Balea men sensitive 100мл

Бальзам пiсля голiння Белеа мен сенсетів для чутливоi шкiри 100мл Бальзам пiсля голiння Balea men sensitive з вітамінним комплексом і маслом ши заспокоює почервоніння і роздратування. Зволожує і заспокоює чутливу чоловічу шкіру після гоління, легко і швидко вбирається - не залишає&nb..
49.0грн
купити Бальзам пiсля голiння Balea men energy Q10 100мл

Бальзам пiсля голiння Balea men energy Q10 100мл

Бальзам пiсля голiння Белеа мен енерджі Q10 100мл Бальзам З Q10 і зеленою кавою: Нова енергія для втомленою шкіри. Гель після гоління для чоловіків сприяє поліпшенню зовнішнього вигляду шкіри, пом'якшує подразнену шкіру зволожує її, запобігає роздратуванню шкіри викликане голінням і д..
49.0грн