Станки Gillette для бриття

купити Триммер Gillette Venus Bikini 1шт

Триммер Gillette Venus Bikini 1шт

Триммер Джелет Вінес Бікіні 1штТример Venus Bikini допоможе Вам відчувати себе чарівною і сексуальною, надавши Вам ще більше жіночності. забудьте про ножиці і пристрої на батарейках - цей тріммер дозволить Вам подбати про інтимні зони легко і швидко. просто проведіть тримером по області, яку ..
88.0грн
купити Станок Gillette Fusion ProGlide Power Flexball 1картридж з підставкою

Станок Gillette Fusion ProGlide Power Flexball 1картридж з підставкою

Станок Джелет Фюжен проглайд Павер Флексбал 1картридж з підставкоюНовинка на ринку станків для гоління! Тепер завдяки технології Flexball бриюча поверхню "пружинить" щодо площини станка, таким чином ще більше точно повторюючи контури вашого обличчя. - Бритва повторює контури особи..
260.0грн
купити Станок Gillette Fusion ProGlide Gold + 2 картриджа

Станок Gillette Fusion ProGlide Gold + 2 картриджа

Станок Джелет Фюжен проглайд + 2 картриджа"Бездоганність у всьому" - ось принцип, якому слідували творці інноваційної бритви для любителів елегантності, вишуканого стилю і комфорту. Нова бритва Gillette Fusion Proglide Gold відрізняється витонченим дизайном в золотих тонах, зручністю вик..
250.0грн
купити Станок Gillette Fusion Gamer на підставці + 2 картриджа

Станок Gillette Fusion Gamer на підставці + 2 картриджа

Станок Джелет Фюжен Геймер на підставці + 2 картриджаGillette Fusion має 5 лез, розташованих близько один до одного, які формують бриючу поверхню. Леза розташовані на 30% ближче, ніж у MACH 3, таке розташування розподіляє тиск по лезах, для більшого комфорту і меншого роздратування. Крім того, для..
260.0грн
купити Подарунковий набір Gillette Mach3 3в1

Подарунковий набір Gillette Mach3 3в1

Дорожній набір Джілет Мак3 Бритва гель для і бальзам після голінняБритва Gillette Mach3 Turbo - 3 леза Зволожуючтй бальзам після гоління  Gillette Mach3 Irritation - 50мл гель для гоління Gillette Mach3 Complete - 75мл..
270.0грн
купити Леза Gillette Fusion proshield 3шт

Леза Gillette Fusion proshield 3шт

Леза Джелет Фюжен прошелд 3штGillette Fusion ProShield - інноваційна бритвена система Gillette, головною відмінністю якої від попередника - Fusion - є товщина леза, а також наявність пластикового мікрогребня, розташованого під лезами, для якісного розгладження довгих волосків в процесі гоління.&nb..
260.0грн