Освіжувачі повітря

купити Освіжувач повітря Fresh air gel хвоя 150г

Освіжувач повітря Fresh air gel хвоя 150г

Освіжувач повітря Фреш аір гель хвойний ліс 150г Ліс це місце яке манить своєю надзвичайною чистотою та недоторканістю. General Fresh лісова свіжість був розроблений аби його букет асоціювався з величними хвойними деревами, могутніми соснами та чарівними буками. Розмістіть цю коробочку у ..
23.0грн
купити Освіжувач повітря Fresh air gel лемон 150г

Освіжувач повітря Fresh air gel лемон 150г

Освіжувач повітря Фреш аір гель лемон 150г Люди поділяються на тих хто байдужий і тих хто в захваті від такого чудернацього фрукта як - лимон. Якщо ви відноситесь до других, і лише при одному спогаді уявляєте цю цікаву кислинку, тоді мабуть цей гелевий освіжувач явно був вироблений для вас. Ві..
23.0грн
купити Освіжувач повітря Fresh air gel лаванда 150г

Освіжувач повітря Fresh air gel лаванда 150г

Освіжувач повітря Фреш аір гель лаванда 150г Чаруюча лаванда завжди захоплювала своїм незрівнянним ароматом який не зплутати ні з чим. Він овіює та наповнює казково-дивним запахом. Завдяки своїй гелевій консистенції даний освіжувач буде значно довше ощасливлювати вас своєю дієвою формулою..
23.0грн
купити Освіжувач повітря Fresh air gel квітковий 150г

Освіжувач повітря Fresh air gel квітковий 150г

Освіжувач повітря Фреш аір гель квітковий 150г Незручно коли у вас гості, офіційна зустріч чи побачення, а у вашому житлу неприємний запах. Для впевненості що таке не станеться в найнепідходящий момент і був спроектований General Frash квітковий. Установіть цю чудернацьку коробочку в зручному ..
23.0грн
купити Освіжувач повітря Fresh air gel жасмин 150г

Освіжувач повітря Fresh air gel жасмин 150г

Освіжувач повітря Фреш аір гель жасмин 150г Жасмин поширений у багатьох культурах та народах. Від далекої Індонезії де його квіти використовують як прикрасу - до Європи де він цінується за його пречудесні ароматні властивості. І це не дивно, адже хто хоч раз понюхає біло-рожеві квіти, той закохаєть..
23.0грн
купити Освіжувач повітря DenkMit ocean 150г

Освіжувач повітря DenkMit ocean 150г

Освіжувач повітря Денк Міт океан150г Гелевий освіжувач повітря Denkmit ocean. Володіє приємним ароматом морського бризу. Швидко нейтралізує неприємні запахи і надовго освіжає кімнату. Можна застосовувати як у житлових, так і нежитлових приміщеннях. Не містить шкідливих для здоров'я речовин. ..
36.0грн
купити Освіжувач повітря DenkMit flawer 150г

Освіжувач повітря DenkMit flawer 150г

Освіжувач повітря Денк Міт квітковий150г Гелевий освіжувач повітря Denkmit квіткова фантазія. Володіє приємним квітковим ароматом. Швидко нейтралізує неприємні запахи і надовго освіжає кімнату. Можна застосовувати як у житлових, так і нежитлових приміщеннях. Не містить шкідливих для здоров'я ре..
37.0грн
купити Освіжувач повітря At home Gel Crystals солодкі троянди 150г

Освіжувач повітря At home Gel Crystals солодкі троянди 150г

Освіжувач повітря Ат Ховм гель крістал солодкі троянди 150г Нова якість освіжувача повітря в вигляді гелю. Освіжувач повітря з сильним, стійким ароматом троянди, що зберігається тривалий час. Нейтралізуеє неприємні запахи. ..
45.0грн