Хімія для прибирання

купити Чистячий засiб DenkMit edelstahl reiniger для нержавiйки 300мл

Чистячий засiб DenkMit edelstahl reiniger для нержавiйки 300мл

Чистячий засiб ДенкМіт 3в1 для нержавiйки 300мл Чистячий засiб DenkMit для нержавіючої сталі добре очищає всі поверхні, виготовлені з полірованої нержавіючої сталі, хрому і кераміки. Ретельно і в той же час ніжно очищає прверхні від води, жиру, вапняних відкладень і накипу. Спец..
55.0грн
купити Спрей W5 hygiene reiniger 99,9% для видалення бактерiй i цвiлi 750мл

Спрей W5 hygiene reiniger 99,9% для видалення бактерiй i цвiлi 750мл

Спрей W5 для видалення бактерiй i цвiлi 750мл Спрей W5 hygiene reiniger 99,9% для чистоти і гігієни у кожному куточку вашого будинку. Він легкий у використанні, вбиває до 99,99% бактерій і грибків. Спрей W5 є універсальним у застосуванні по усьому будинку, особливо підходит..
98.0грн
купити Поліроль для мебелі Xanto Wax Shine Furniture лаванда 500мл

Поліроль для мебелі Xanto Wax Shine Furniture лаванда 500мл

Засіб для мебелі Xanto лаванда 500мл Xanto Wax Shine Furniture Polish Levender поліроль для меблів. Постійно збагачує і полірує дерев'яні поверхні, повертаючи їм натуральний блиск. Відновляє і захищає дерев'яні поверхні, перешкоджає повторному осіданню пилу. З ароматом лаванди. застосуванн..
67.0грн
купити Миючий засіб універсальний Sgrassatore лимон 750мл

Миючий засіб універсальний Sgrassatore лимон 750мл

Миючий засіб універсальний Сграсаторе лимон 750мл Представляємо унікальний італійський продукт! Універсальний миючий засіб Sgrassatore Universale від Chante clair, розроблене на основі передових наукових технологій."Sgrassatore" перекладається як "очищувач". Цей засіб ..
88.0грн
купити Миючий засіб універсальний Sgrassatore лимон 625мл

Миючий засіб універсальний Sgrassatore лимон 625мл

Миючий засіб універсальний Сграсаторе лимон 625мл (запасний блок) Представляємо унікальний італійський продукт! Універсальний миючий засіб Sgrassatore Universale від Chante clair, розроблене на основі передових наукових технологій."Sgrassatore" перекладається як "очищувач..
75.0грн
купити Миючий засіб універсальний Sgrassatore лаванда 680мл

Миючий засіб універсальний Sgrassatore лаванда 680мл

Миючий засіб універсальний Сграсаторе лаванда 680мл (запасний блок) Представляємо унікальний італійський продукт! Універсальний миючий засіб Sgrassatore Universale від Chante clair, розроблене на основі передових наукових технологій."Sgrassatore" перекладається як "очищувач..
80.0грн
купити Миючий засіб універсальний Sgrassatore Marsiglia лаванда 625мл

Миючий засіб універсальний Sgrassatore Marsiglia лаванда 625мл

Миючий засіб універсальний Сграсаторе лаванда 625мл Представляємо унікальний італійський продукт! Універсальний миючий засіб Sgrassatore Universale від Chante clair, розроблене на основі передових наукових технологій."Sgrassatore" перекладається як "очищувач". Цей за..
82.0грн
купити Миючий засіб Sgrassatore Marsiglia універсальний 750мл

Миючий засіб Sgrassatore Marsiglia універсальний 750мл

Миючий засіб Сграсаторе універсальний 750мл Представляємо унікальний італійський продукт! Універсальний миючий засіб Sgrassatore Universale від Chante clair, розроблене на основі передових наукових технологій. Цей засіб можна використовувати практично скрізь! На кухні-духовка, плита, рако..
88.0грн
купити Миючий засіб Sgrassatore Marsiglia універсальний 680мл

Миючий засіб Sgrassatore Marsiglia універсальний 680мл

Миючий засіб Сграсаторе універсальний 680мл (запасний блок) Представляємо унікальний італійський продукт! Універсальний миючий засіб Sgrassatore Universale від Chante clair, розроблене на основі передових наукових технологій. Цей засіб можна використовувати практично скрізь! На кухні-духо..
79.0грн
купити Миючий засіб Sgrassatore Marsiglia дезінфек 680мл

Миючий засіб Sgrassatore Marsiglia дезінфек 680мл

Миючий засіб Сграсаторе дезінфек 680мл (запасний блок) Представляємо унікальний італійський продукт! Універсальний миючий засіб Sgrassatore Marsiglia від Chante clair, розроблене на основі передових наукових технологій. Цей засіб можна використовувати практично скрізь! На кухні-духов..
80.0грн
купити Миючий засіб Sgrassatore gel універсальний лимон 450мл

Миючий засіб Sgrassatore gel універсальний лимон 450мл

Сграсаторе гель універсальний лимон 450мл Це універсальний миючий гель ChanteClair Sgrassatore Limone 450мл. Завдяки своєму складу, гель-концентрат, ефективно діє проти всіх видів бруду цілеспрямовано і точно, без подряпин на оброблюваної поверхні. Також має ефект бар'єру, який з..
75.0грн
купити Миючий засіб Sgrassatore gel універсальний 450мл

Миючий засіб Sgrassatore gel універсальний 450мл

Сграсаторе гель універсальний 450мл Це універсальний миючий гель ChanteClair Sgrassatore Marsiglia 450мл. Завдяки своєму складу, гель-концентрат, ефективно діє проти всіх видів бруду цілеспрямовано і точно, без подряпин на обробленій поверхні. Також має ефект бар'єру, який запобігає н..
75.0грн
купити Миючий засіб Sgrassatore Eco Vert універсальний 750мл

Миючий засіб Sgrassatore Eco Vert універсальний 750мл

Миючий засіб Сграсаторе Еко Верт універсальний 750мл Chanteclair sgrassatore - універсальний очищувач обезжирювач для одягу, кухні, побутової техніки. Нанести на пляму, залишити на пару хвилин, після чого протерти ганчіркою і більше нічого не треба. Плитку, духовку, умивальник легко очищає, сп..
88.0грн
купити Миючий засіб Sgrassatore con Candeggina gel 450мл

Миючий засіб Sgrassatore con Candeggina gel 450мл

Миючий засіб Сграсаторе гель 450мл Обезжирюючий гель з відбілювачем очищає, видаляє плями і ретельно все очищає в будинку, особливо у ванній кімнаті та кухні. Завдяки своєму особливому складу концентрований гель ефективно видаляє навіть самий стійкий бруд і дає максимальний блиск без подр..
75.0грн
купити Миючий засiб W5 eco essig reiniger унiверсальний з оцтом 1л

Миючий засiб W5 eco essig reiniger унiверсальний з оцтом 1л

Миючий унiверсальний еко-засіб W5 з оцтом 1л Миючий еко-засіб W5 eco essig reiniger для чищення на основі натуральної сировини рослинного походження та оцту. Біологічно розкладається, швидко і ефективно очищає, дезінфікує і додає блиску поверхні. Дуже добре відновлює блиск,..
48.0грн
купити Миючий засiб W5 allesfrisch унiверсальний  для пiдлоги 1,25л

Миючий засiб W5 allesfrisch унiверсальний для пiдлоги 1,25л

Миючий засiб W5 для пiдлоги унiверсальний квітковий 1,25л Миючий засiб W5 allesfrisch для всіх миючих поверхонь з квітковим запахом. Висока ефективність очищення та гігієнічна чистота після використання засобу. Ефективно видаляє застарілий бруд та жирові плями. Не по..
57.0грн
купити Миючий засiб W5 allesfrisch для пiдлоги унiверсальний свiжiсть 1,25л

Миючий засiб W5 allesfrisch для пiдлоги унiверсальний свiжiсть 1,25л

Миючий засiб W5 для пiдлоги унiверсальний свiжiсть 1,25л Миючий засiб W5 allesfrisch для всіх миючих поверхонь з ароматом свiжості. Висока ефективність очищення та гігієнічна чистота після використання засобу. Ефективно видаляє застарілий бруд та жирові плями. Не потрібно..
57.0грн
купити Миючий засiб W5 allesfrisch для пiдлоги унiверсальний лион 1,25л

Миючий засiб W5 allesfrisch для пiдлоги унiверсальний лион 1,25л

Миючий засiб W5 для пiдлоги унiверсальний лион 1,25л Миючий засiб W5 allesfrisch для всіх миючих поверхонь з запахом лимона. Висока ефективність очищення та гігієнічна чистота після використання засобу. Ефективно видаляє застарілий бруд та жирові плями. Не потрібно протирати я..
57.0грн
купити Миючий засiб DenkMit для ламiнату 1л

Миючий засiб DenkMit для ламiнату 1л

Миючий засiб DenkMit для ламiнату та дерев'яних поверхонь 1л Миючий засіб для ламінату і дерев'яних поверхонь. Засіб має швидковисихаючу формулу, очищає і захищає всі види ламінату, пробкові і дерев'яні підлоги, а також нелаковані просочені маслом дерев'яні. Спеціальні інгред..
73.0грн
купити Кисневий пятновивідник Astonish Oxi Plus 1кг

Кисневий пятновивідник Astonish Oxi Plus 1кг

Кисневий пятновивідник Астоніш Оксі плюс 1кг Універсальний засіб для виведення плям для білизни Дбайливо зберігають структуру будь-яких тканин. OXY - PLUS - це надійне і сильний засіб на основі сильнодіючого кисню, яке можна застосовувати по всьому будинку. 1 мірна ложка на одне завантаження в..
110.0грн
купити Засіб Xanto Whoops видаляє плями і запах від тварин 500мл

Засіб Xanto Whoops видаляє плями і запах від тварин 500мл

Спрей Xanto Whoops видаляє плями і запах від тварин 500мл Xanto Pet Stain & Odor Remover - Знищує плями і запах сечі собак і кішок. Засіб виводить плями (навіть дуже старі) і усуває запахи, залишені тваринами на килимах і м'яких меблях. Не ушкоджує захисного шару, наявного на деяких ки..
57.0грн
купити Засіб Gallus для чищення килимів та диванів 650мл

Засіб Gallus для чищення килимів та диванів 650мл

Засіб Галлус для чищення килимів та диванів 650мл Килим є одним з найбільших пилозбірників в квартирі, офісі, магазині, салоні краси. У килимі можуть жити до мільйона різних бактерій і мікроорганізмів. Стикаючись з ними вони можуть завдати незворотної шкоди Вашому здоров'ю. Дана серія спря..
55.0грн
купити Засіб Gallus Mobelpflege для миття меблів 650мл

Засіб Gallus Mobelpflege для миття меблів 650мл

Спрей Галлус для миття меблів 650мл Поліроль доглядає за меблями не пошкоджуючи їх поверхню. Засіб для меблів Gallus, до його складу входить силіконове масло, яке ідеально впорається з різними забрудненнями. Відмінно чистить, полірує і захищає поверхню меблів від сонця і вологи. Якщо..
55.0грн
купити Засіб DenkMit для духовок і гриля 500мл

Засіб DenkMit для духовок і гриля 500мл

Засіб ДенкМіт для духовок і гриля 500мл Призначено для очищення традиційних духових шаф і решіток гриль. Розчиняє і видаляє жир і пригорілі залишки їжі. Не містить абразиви, дбайливо ставиться до духовки. ..
84.0грн
купити Засіб Astonish для чищення диванiв та килимiв 750мл

Засіб Astonish для чищення диванiв та килимiв 750мл

Спрей Astonish для чищення диванiв та килимiв 750мл Спрей Astonish засіб для чищення килимів і оббивки диванів, стільців. Це висококонцентрована рідина, яка при контакті з тканиною виробляє активну піну, завдяки якій видаляються найстійкіші забруднення. Шампунь є прекрасним засобом для очищення кил..
60.0грн
купити Засіб Astonish для виведення плям 750мл

Засіб Astonish для виведення плям 750мл

Спрей Astonish для виведення плям 750мл Універсальний засіб для виведення плям Astonish ефективно видаляє складні плями з одягу, килимів, оббивки меблів. Перед використанням засобу зверніть увагу на рекомендації по догляду, вказані на флаконі. Не використовуйте для виробів, які підлягають тіль..
62.0грн
купити Засіб Astonish Ultimate Limescale Remover для видалення накипу і нальоту 750мл

Засіб Astonish Ultimate Limescale Remover для видалення накипу і нальоту 750мл

Засіб Астоніш для видалення накипу і нальоту 750мл Засіб для очищення від накипу і вапняного нальоту по всьому будинку. Спеціально розроблений для швидкого видалення накипу з твердих поверхонь, раковин, умивальників, душових, душових наконечників, рушників, ванн, кранів і туалетів повертаючи їм бли..
60.0грн
купити Засіб Astonish Tile & Mirror для скла, зеркал і нержавіючої сталі 750мл

Засіб Astonish Tile & Mirror для скла, зеркал і нержавіючої сталі 750мл

Засіб Астоніш для скла, зеркал, вікон, плитки і нержавіючої сталі 750мл Ефективний засіб Astonish Tile & Mirror Cleaner для скла, дзеркал, вікон, плитки і нержавіючої сталі має наступні переваги - ​​простота у використанні, не залишає розводів, без амміака.Спеціальна формула чудово оч..
60.0грн
купити Засіб Astonish Oven Clean Power Spray для чистки духовок 750мл

Засіб Astonish Oven Clean Power Spray для чистки духовок 750мл

Засіб Астоніш для чистки духовок 750мл Спрей Astonish oven clean power spray обезжирювач для очистки всіх твердих поверхонь, духовок и гриля. С легкістю удаляє пригорівшу їжуі жир, бережно відносится до поверхонь. Викорисовується для жирних забруднень на керамічній плитці, в духовці,..
60.0грн
купити Засіб Astonish Multi Surface універсальний 750мл

Засіб Astonish Multi Surface універсальний 750мл

Засіб Астоніш універсальний 750мл Astonish Orange Multi Surface універсальний - високоефективна універсальна рідина, вироблена на основі апельсинового масла для очищення будь-яких поверхонь в домашньому господарстві. Дуже потужний і простий у використанні. Особливо рекомендується для прибиранн..
60.0грн