Порошки для прання з Європи

купити Пральний порошок WaschKonig Sensitive 2кг

Пральний порошок WaschKonig Sensitive 2кг

42 прання дитячий порошок ..
110.0грн
купити Пральний порошок WaschKonig Color XXL 7,5кг

Пральний порошок WaschKonig Color XXL 7,5кг

92 прання для кольорових речей ..
225.0грн
купити Пральний порошок WaschKonig Color 5кг

Пральний порошок WaschKonig Color 5кг

61 прання для кольорових речей ..
160.0грн
купити Пральний порошок WaschKonig Color 375г

Пральний порошок WaschKonig Color 375г

5 прань для кольорових речей ..
19.0грн
купити Пральний порошок WaschKonig Color 2,5кг

Пральний порошок WaschKonig Color 2,5кг

30 прання для кольорових речей ..
99.0грн
купити Пральний порошок WaschBar Color 5кг

Пральний порошок WaschBar Color 5кг

Пральний порошок ВашБар колор 5кгЦей порошок європейської якості створений за німецькими технологіями і розфасовується в зручну економічну упаковку. Його основні переваги: Не містить фосфатів. Витрата близько 80 г на прання. Ефективний навіть при 30 градусах. Добре виполікується. Підходить як..
160.0грн
купити Пральний порошок WaschBar Color 2,5кг

Пральний порошок WaschBar Color 2,5кг

Пральний порошок ВашБар колор 2,5кгЦей порошок європейської якості створений за німецькими технологіями і розфасовується в зручну економічну упаковку. Його основні переваги: Не містить фосфатів. Витрата близько 80 г на прання. Ефективний навіть при 30 градусах. Добре виполікується. Підходить ..
99.0грн
купити Пральний порошок Klee Universal 5кг

Пральний порошок Klee Universal 5кг

Пральний порошок Кліі універсальний 60праньKlee Universal дуже потужний і ефективний пральний порошок економ класу, приваблива ціна і бездоганна якість прання. Зручні сімейні фасування і великі упаковки для економного використання на тривалий час. Кількість циклів прання - 60.Підх..
127.0грн
купити Пральний порошок Klee Universal 3кг

Пральний порошок Klee Universal 3кг

Пральний порошок Кліі універсальний 36праньKlee Universal дуже потужний і ефективний пральний порошок економ класу, приваблива ціна і бездоганна якість прання. Зручні сімейні фасування і великі упаковки для економного використання на тривалий час. Кількість циклів прання - 60.Підх..
98.0грн
купити Пральний порошок Klee Universal 10кг

Пральний порошок Klee Universal 10кг

Пральний порошок Кліі універсальний 120праньKlee Universal дуже потужний і ефективний пральний порошок економ класу, приваблива ціна і бездоганна якість прання. Зручні сімейні фасування і великі упаковки для економного використання на тривалий час. Кількість циклів прання - 120.Пі..
188.0грн
купити Пральний порошок Klee Color 10кг

Пральний порошок Klee Color 10кг

Пральний порошок Кліі для кольору 120праньKlee Color 10кг дуже потужний і ефективний пральний порошок економ класу, приваблива ціна і бездоганна якість прання. Зручні сімейні фасування і великі упаковки для економного використання на тривалий час. Кількість циклів прання - 120. ..
188.0грн
купити Порошок для прання Praktik універсальний 10кг

Порошок для прання Praktik універсальний 10кг

Практік універсальний 125праньПральний порошок Praktik Express Universal - економічний пральний порошок, який підходить для всіх типів білизни, крім вовни та шовку. Безфосфатний пральний порошок. Містить спеціальні компоненти, які перешкоджають вистірюванню кольору. Пральний порошок..
180.0грн
купити Порошок для прання Praktik color 10кг

Порошок для прання Praktik color 10кг

Практік експрес колір 125праньПральний порошок Praktik Express Color - економічний пральний порошок, який підходить для всіх типів білизни, крім вовни та шовку. Безфосфатний пральний порошок. Містить спеціальні компоненти, які перешкоджають втраті кольору. Пральний порошок, завдяки ..
175.0грн
купити Порошок для прання Onyx 10кг

Порошок для прання Onyx 10кг

Порошок для прання Онікс 10кгПризначений для прання будь-якого виду тканин, а також окремо білого і кольорового білизни. Застосовується для прання у всіх типах пральних машин та для ручного прання. При ручному пранні рекомендується використовувати гумові рукавички. Завдяки своїй фпрмулі ..
182.0грн
купити Порошок дитячий Denk mit ultra sensitive 1,215кг 18прань

Порошок дитячий Denk mit ultra sensitive 1,215кг 18прань

Порошок дитячий Денк міт ультра сенсетів 18праньПорошок для прання світлих дитячих речей, гіпоалергенний. Використовується для ручного та машинного прання при температурі від 30 до 95˚С. Він не містить ароматизаторів, барвників та консервантів рекомендований дерматологами...
152.0грн
купити Порошок Wasche meister універсальний 10кг

Порошок Wasche meister універсальний 10кг

Ваш Містер універсальний 140праньПральний порошок Wasche Meister універсальний - німецький пральний порошок Ваш Містер можна використовувати для прання всіх типів тканин. Має свіжий аромат. Це потужний і дуже ефективний пральний порошок. Дуже добре розчиняється у воді. Не викликає алергі..
175.0грн
купити Порошок Wasche meister Color 10кг

Порошок Wasche meister Color 10кг

Порошок Вош Містер колор 10кгНімецький пральний порошок Wäsche Meister використовують для прання кольорових тканин. Має свіжий аромат. Це потужний і дуже ефективний пральний порошок. Дуже добре розчиняється у воді. Не викликає алергії, не подразнює шкіру. Не містить фосфатів і цеолітів. Місти..
175.0грн
купити Порошок Tersy універсальний без фосфатів 3,3кг

Порошок Tersy універсальний без фосфатів 3,3кг

Порошок Терсу універсальний без фосфатів 3,3кг 33пранняЗ Tersy Ваш одяг завжди буде чистим, свіжим і прослужить набагато довше. При цьому Ваш улюблений одяг надовго збереже насиченість і яскравість.Tersy проникає глибоко в волокна тканини і ліквідує бруд і неприємні аромати. Це пр..
106.0грн
купити Порошок Purox універсальний 10кг

Порошок Purox універсальний 10кг

Пурокс універсальний 120праньПральний порошок Purox універсальний 10кг - безфосфатний пральний порошок для білої і кольорової білизни - призначений для всіх типів пральних машин, а також для ручного прання. Містить компоненти, що захищають пральну машину від утворення накипу Володіє сист..
185.0грн
купити Порошок Purox для кольору 10кг

Порошок Purox для кольору 10кг

Пурокс для кольору 120праньПральний порошок Purox color 10кг - безфосфатний пральний порошок - призначений для всіх типів пральних машин, а також для ручного прання; - Містить компоненти, що захищають пральну машину від утворення накипу; - Володіє системою захисту кольору; - Низька вартість п..
185.0грн
купити Кисневий пятновивідник Astonish Oxi Plus 1кг

Кисневий пятновивідник Astonish Oxi Plus 1кг

Кисневий пятновивідник Астоніш Оксі плюс 1кгУніверсальний засіб для виведення плям для білизни Дбайливо зберігають структуру будь-яких тканин. OXY - PLUS - це надійне і сильний засіб на основі сильнодіючого кисню, яке можна застосовувати по всьому будинку. 1 мірна ложка на одне завантаження в..
110.0грн