Для виведення плям

купити Серветки G&G проти фарбування тканин при пранні 24шт

Серветки G&G проти фарбування тканин при пранні 24шт

Абсорбуючі серветки G&G проти фарбування тканин при пранні 24штСерветки G&G що запобігають фарбуванню речей при пранні затримуючи на собі зайвий барвник, який потрапив в миючий розчин з кольорових тканин, схильних до линьки. Серветки для прання призначені для захисту кольору рече..
60.0грн
купити Серветки G&G проти фарбування тканин при пранні 1шт

Серветки G&G проти фарбування тканин при пранні 1шт

Абсорбуючі серветки G&G проти фарбування тканин при пранні 1штСерветки G&G що запобігають фарбуванню речей при пранні затримуючи на собі зайвий барвник, який потрапив в миючий розчин з кольорових тканин, схильних до линьки. Серветки для прання призначені для захисту кольору речей..
3.0грн
купити Сiль DenkMit fleckensals для виведення плям 500гр

Сiль DenkMit fleckensals для виведення плям 500гр

Сiль ДенкМіт fleckensals для виведення плям 500грСiль DenkMit fleckensals кисневий засіб для виведення плям чистить натуральною содою. До складу входять активний кисень, сода, ферменти. Підходить для всіх видів тканини, крім вовни та шовку. Видаляє найстійкіші плями, залишені: ..
60.0грн
купити Миючий засіб універсальний Sgrassatore лимон 750мл

Миючий засіб універсальний Sgrassatore лимон 750мл

Миючий засіб універсальний Сграсаторе лимон 750млПредставляємо унікальний італійський продукт! Універсальний миючий засіб Sgrassatore Universale від Chante clair, розроблене на основі передових наукових технологій."Sgrassatore" перекладається як "очищувач". Цей засіб ..
88.0грн
купити Миючий засіб універсальний Sgrassatore лимон 625мл

Миючий засіб універсальний Sgrassatore лимон 625мл

Миючий засіб універсальний Сграсаторе лимон 625мл (запасний блок)Представляємо унікальний італійський продукт! Універсальний миючий засіб Sgrassatore Universale від Chante clair, розроблене на основі передових наукових технологій."Sgrassatore" перекладається як "очищувач..
75.0грн
купити Миючий засіб універсальний Sgrassatore лаванда 680мл

Миючий засіб універсальний Sgrassatore лаванда 680мл

Миючий засіб універсальний Сграсаторе лаванда 680мл (запасний блок)Представляємо унікальний італійський продукт! Універсальний миючий засіб Sgrassatore Universale від Chante clair, розроблене на основі передових наукових технологій."Sgrassatore" перекладається як "очищувач..
80.0грн
купити Миючий засіб універсальний Sgrassatore Marsiglia лаванда 625мл

Миючий засіб універсальний Sgrassatore Marsiglia лаванда 625мл

Миючий засіб універсальний Сграсаторе лаванда 625млПредставляємо унікальний італійський продукт! Універсальний миючий засіб Sgrassatore Universale від Chante clair, розроблене на основі передових наукових технологій."Sgrassatore" перекладається як "очищувач". Цей за..
82.0грн
купити Миючий засіб Sgrassatore Marsiglia універсальний 750мл

Миючий засіб Sgrassatore Marsiglia універсальний 750мл

Миючий засіб Сграсаторе універсальний 750млПредставляємо унікальний італійський продукт! Універсальний миючий засіб Sgrassatore Universale від Chante clair, розроблене на основі передових наукових технологій. Цей засіб можна використовувати практично скрізь! На кухні-духовка, плита, рако..
88.0грн
купити Миючий засіб Sgrassatore Marsiglia універсальний 680мл

Миючий засіб Sgrassatore Marsiglia універсальний 680мл

Миючий засіб Сграсаторе універсальний 680мл (запасний блок)Представляємо унікальний італійський продукт! Універсальний миючий засіб Sgrassatore Universale від Chante clair, розроблене на основі передових наукових технологій. Цей засіб можна використовувати практично скрізь! На кухні-духо..
79.0грн
купити Миючий засіб Sgrassatore Marsiglia дезінфек 680мл

Миючий засіб Sgrassatore Marsiglia дезінфек 680мл

Миючий засіб Сграсаторе дезінфек 680мл (запасний блок)Представляємо унікальний італійський продукт! Універсальний миючий засіб Sgrassatore Marsiglia від Chante clair, розроблене на основі передових наукових технологій. Цей засіб можна використовувати практично скрізь! На кухні-духов..
80.0грн
купити Миючий засіб Sgrassatore Eco Vert універсальний 750мл

Миючий засіб Sgrassatore Eco Vert універсальний 750мл

Миючий засіб Сграсаторе Еко Верт універсальний 750млChanteclair sgrassatore - універсальний очищувач обезжирювач для одягу, кухні, побутової техніки. Нанести на пляму, залишити на пару хвилин, після чого протерти ганчіркою і більше нічого не треба. Плитку, духовку, умивальник легко очищає, сп..
88.0грн
купити Кисневий пятновивідник Astonish Oxi Plus 1кг

Кисневий пятновивідник Astonish Oxi Plus 1кг

Кисневий пятновивідник Астоніш Оксі плюс 1кгУніверсальний засіб для виведення плям для білизни Дбайливо зберігають структуру будь-яких тканин. OXY - PLUS - це надійне і сильний засіб на основі сильнодіючого кисню, яке можна застосовувати по всьому будинку. 1 мірна ложка на одне завантаження в..
110.0грн
купити Кисневий відбілювач Power Wash Anti-Fleck Weiss Pulver 600г

Кисневий відбілювач Power Wash Anti-Fleck Weiss Pulver 600г

Кисневий відбілювач Павер Вош 600гВідбілювач Power Wash Anti-Fleck Weiss Pulver призначений для відбілювання білизни при попередньому запиранні або звичайному пранні. Засіб призначений для відбілювання білизни, видаляє найстійкіші засохлі плями, діє навіть при низьких температурах.&..
60.0грн
купити Засіб Astonish для виведення плям 750мл

Засіб Astonish для виведення плям 750мл

Спрей Astonish для виведення плям 750млУніверсальний засіб для виведення плям Astonish ефективно видаляє складні плями з одягу, килимів, оббивки меблів. Перед використанням засобу зверніть увагу на рекомендації по догляду, вказані на флаконі. Не використовуйте для виробів, які підлягають тіль..
62.0грн
купити Засiб для видалення плям Waschkonig Oxy white 750г

Засiб для видалення плям Waschkonig Oxy white 750г

ВасшКонінг Оксі вайт без хлору 750гWaschkonig Oxy Kraft Fleckentferner ідеальним помічником для видалення упертих і стійких плям. Активна формула, яка міститься в новому поколінні засобу для виведення плям забезпечує ефективне видалення стійких і тьмяних плям від кави, чаю, соку, вина, т..
69.0грн
купити Засiб для видалення плям Waschkonig Oxy kraft без хлору 1,5л

Засiб для видалення плям Waschkonig Oxy kraft без хлору 1,5л

ВасшКонінг Оксі крафт без хлору 1,5лАктивна формула нового покоління, що міститься в відбілювачі Waschkonig забезпечує ефективне видалення стійких плям з білих тканин і відновлює їх сніжну білизну. Відбілювач Waschkonig успішно підходить для прання і замочування. Waschkonig мож..
75.0грн
купити Засiб для видалення плям Waschkonig Oxy color без хлору 1,5л

Засiб для видалення плям Waschkonig Oxy color без хлору 1,5л

ВасшКонінг Оксі колор без хлору 1,5лАктивна формула нового покоління, що міститься в відбілювачі Waschkonig забезпечує ефективне видалення стійких плям з кольорових тканин і відновлює їх колір. Відбілювач Waschkonig успішно підходить для прання і замочування. Waschkonig може бу..
75.0грн
купити Засiб для видалення плям Waschkonig Oxy color 750г

Засiб для видалення плям Waschkonig Oxy color 750г

ВасшКонінг Оксі колор без хлору 750гWaschkonig Oxy Kraft Fleckentferner ідеальним помічником для видалення упертих і стійких плям. Активна формула, яка міститься в новому поколінні засобу для виведення плям забезпечує ефективне видалення стійких і тьмяних плям від кави, чаю, соку, вина, ..
69.0грн
купити Засiб для видалення плям Oxy для кольору 2л

Засiб для видалення плям Oxy для кольору 2л

Засiб для видалення плям Оксі для кольору 2лЗасiб Oxy для використання в автоматичних пральних машинах та для ручного прання. Ефективно видаляє навіть стійкі плями.  Може бути використаним для видалення плям з вовни, шовку і делікатних тканин.  Допоможе Вам вивести вс..
85.0грн
купити Засiб для видалення плям OXY spotless white 750г

Засiб для видалення плям OXY spotless white 750г

Плямовивідник Оксі для білого 750гЧудово видаляє плями від жиру, вина, фруктів, бруду і т.д. Плямовивідник OXY white ідеально підходить для білих тканин з бавовни, льону, синтетики. Може бути використаний, як для ручного, так і машинного прання. Засiб для видалення плям підсилювач прального п..
69.0грн
купити Засiб для видалення плям OXY spotless color 750г

Засiб для видалення плям OXY spotless color 750г

Плямовивідник Оксі для кольору 750гПлямовивідник для кольорових тканин OXY spotrless color 750г. Видаляє будь-які складні плями з одягу, оббивки меблів і килимів. Його інноваційна формула з активним киснем містить нові компоненти, які розщеплюють і видаляють будь-які жирні плями. OXY color підходи..
69.0грн
купити Засiб для видалення плям DenkMit Oxi Power для бiлих тканин 750г

Засiб для видалення плям DenkMit Oxi Power для бiлих тканин 750г

Для видалення плям ДенкМіт Oxi Power для бiлого 750гDenkmit Oxi Power - це засіб для виведення плям з силою високоефективного активного кисню, видаляє стійкі плями, такі як - фрукти, овочі, кава, червоне вино, трави, косметика, масла і соуси.Підходить для миття Сolorfast текстилю та ід..
125.0грн
купити Засiб для видалення плям DenkMit Oxi Power iнтинсивний 750г

Засiб для видалення плям DenkMit Oxi Power iнтинсивний 750г

Для видалення плям ДенкМіт iнтинсивний 750гDenkMit Oxi - це засіб для виведення плям з силою високоефективного активного кисню, видаляє навіть стійкі плями, такі як фрукти, овочі, кава, червоне вино, трави, косметика, масла і соуси. Підходить для  Сolorfast текстилю та ідеально підходить..
125.0грн
купити Засiб для видалення плям  Vanish Oxi Action 1л

Засiб для видалення плям Vanish Oxi Action 1л

Засiб Ваніш Оксі для видалення плям1лРідкий відбілювач-плямовивідник Vanish Кришталева Білизна. Містить відбілюючі компоненти, які допомагають підтримувати білизну речей при кожному пранні. Підходить для делікатних тканин, вовни і шовку. Безпечний для речей, тому що не міс..
80.0грн
купити Засiб для виведення плям DenkMit для кольору 1л

Засiб для виведення плям DenkMit для кольору 1л

Засiб ДенкМіт для виведення плям з кольорових тканин 1лРідкий засіб для виведення плям без хлору Denkmit Sanfte Bleiche. Ідеальний для вовни і делікатних тканин. Гарно видаляє плями залишені: фруктами, овочами, вином і кавою з будь-якого матеріалу, текстилю що миється. Підходить як ..
66.0грн
купити Засiб Smacchio tutto для виведення плям з щiточкою 250г

Засiб Smacchio tutto для виведення плям з щiточкою 250г

Засiб Смаччіо тутто для виведення плям 250гSmacchio tutto є практичним і простим у використанні завдяки ручці "зручного захоплення." Роздавальна щітка подвійної дії гарантує її ефективність. Гіперактивна формула робить його придатним для всіх плям, на білих і кольорових тканинах. ..
62.0грн
купити Засiб  DenkMit для виведення плям з щiточкою 250г

Засiб DenkMit для виведення плям з щiточкою 250г

Засiб ДенкМіт для виведення плям з щiточкою 250гОрганічне мило містить рослинні компоненти і натуральні ензими яловичої жовчі. Дбайливо і ефективно видаляє складні плями від крові, жиру, кави, чаю, фруктів і т.д. Легко наноситься за допомогою щіточки. Не містить ароматичних речовин. ..
83.0грн