Для миття вікон

купити Засiб W5 для миття вiкон 1л

Засiб W5 для миття вiкон 1л

Засiб W5 для миття вiкон 1л W5 спрей для скла. Дуже якісний та економний засіб шо не залишає крапель, плям, розводів на склі та гладких поверхнях. Застосування: розпилити спрей на поверхню, після чого витерти шматком тканини натурального походження. ..
55.0грн
купити Засiб Passion Gold 1л

Засiб Passion Gold 1л

Засiб Пассіон Голд для миття скла 1л Засіб для миття Passion Gold Glasreiniger призначений спеціально для миття віконного скла, автомобільного скла, поверхонь зі скла, для очищення дзеркал і т.д. Відмінно видаляє пил, бруд і жир з будь-яких скляних поверхонь. ..
49.0грн
купити Засiб DenkMit nature 750мл

Засiб DenkMit nature 750мл

Засiб ДенкМіт органiчний 750мл Засіб для чищення скла органiчний Denkmit Glasreiniger nature eco. Засіб для чищення скла, дзеркальних поверхонь без шкідливих добавок і не приносить шкоди для навколишнього середовища. Очищає вікна, дзеркала, скляні столи, скло авто і пластикові поверхні від бру..
46.0грн
купити Засiб DenkMit glasreiniger 1л

Засiб DenkMit glasreiniger 1л

Засiб ДенкМіт glasreiniger 1л Засіб для чищення скла Denkmit Glasreiniger. Цей засіб добрий для чищення скла, дзеркальних поверхонь, очищає вікна, дзеркала, скляні столи, скла авто і пластикові поверхні від бруду, нікотину, відбитків пальців і забезпечує блиск без розводів. ..
59.0грн