Schirmer Kaffee в зернах

купити Schirmer Kaffee Cafe Crema 1кг в зернах

Schirmer Kaffee Cafe Crema 1кг в зернах

Кава SCHIRMER KAFFEE CAFE CREME має неповторний насичений аромат. Зібраний з кращих плантацій. Зерна обсмажені за особливим рецептом - гарячим повітрям, завдяки чому ви відчуєте кожну нотку про відчуєте повну гаму смаку. Шляхетний смак, пікантна кислинка, шоколадно-вершковий післясмак - головні..
350.0грн
купити Schirmer Kaffee Bio Cafe Creme 1кг в зернах

Schirmer Kaffee Bio Cafe Creme 1кг в зернах

Розпочніть свій ранок з чашечки кави, що бадьорить SCHIRMER KAFFEE BIO CAFE CREME. З 100% арабіки, легкої обсмажування по швейцарським рецептом. Чашка такої кави додасть вам заряд бадьорості та енергії і допоможе прокинутися. Натуральна зернова кава - цей напій для справжніх цінителів..
386.0грн
купити Schirmer Kaffee Bio Cafe Espresso 1кг в зернах

Schirmer Kaffee Bio Cafe Espresso 1кг в зернах

Аромат свіжозвареної зернової кави по праву вважається одним з найприємніших і затишних ароматів для людини. SCHIRMER KAFFEE BIO CAFE ESPRESSO справжній органічний еспресо, який складається з 100% арабіки. При вирощуванні зерен фермери не використовують хімічні добрива чи аерозолі. Завдяки цьому про..
395.0грн
купити Schirmer Kaffee Colosseo Espresso 1кг в зернах

Schirmer Kaffee Colosseo Espresso 1кг в зернах

Кава SCHIRMER KAFFEE COLOSSEO ESPRESSO - чудовий купаж в поєднанні високоякісної арабіки та добірної робусти. Чашка такої кави з ранку додасть вам бадьорості та сил. Має м'який смак з ідеальним поєднанням кислинки і гірчинки, а також насичений аромат. Завдяки додаванню робуст..
310.0грн
купити Schirmer Kaffee Fairtrade Jubicafe 1кг в зернах

Schirmer Kaffee Fairtrade Jubicafe 1кг в зернах

Schirmer Kaffee Jubicafe - це високогірна преміум-композиція. Натуральна зернова кава з найкращих зерен арабіки вищого сорту! Ідеальна німецька якість! ..
331.0грн
купити Schirmer Kaffee IL Vero Espresso 1кг в зернах

Schirmer Kaffee IL Vero Espresso 1кг в зернах

Кавові зерна Schirmer Kaffee IL VERO Espresso - до складу цієї насиченої кави входять найкраща високогірна Арабіка та високоякісна африканська Робуста. Завдяки спеціальному методу обсмаження за технологією Schirmer Kaffee, кава набуває стійкого аромат і смак справжнього італійського еспрес..
330.0грн
купити Schirmer Kaffee Selection Cafe Creme 1кг в зернах

Schirmer Kaffee Selection Cafe Creme 1кг в зернах

Кава Schirmer Crema Selection - приготування традиційного італійського бленду відбувається в результаті делікатного обсмаження гарячим повітрям (особливий метод обсмаження спеціально для сумішей серії Selection). Спеціально відібрані високоякісні кавові зерна Арабіки та Робусти з найбільш відом..
322.0грн
купити Schirmer Kaffee Selection Crema 1кг в зернах

Schirmer Kaffee Selection Crema 1кг в зернах

Кава Schirmer Crema Selection - приготування традиційного італійського бленда відбувається в результаті делікатного обсмаження гарячим повітрям (особливий метод обсмаження спеціально для сумішей серії Selection). Спеціально відібрані високоякісні кавові зерна Арабіки і Робусти з найбільш відомих у с..
296.0грн
купити Schirmer Kaffee Selection Espresso 1кг в зернах

Schirmer Kaffee Selection Espresso 1кг в зернах

Цей напій пов'язує всі сторони нашого життя. Кава SCHIRMER KAFFEE SELECTION ESPRESSO традиційний німецький бленд. Складається з високоякісних зерен арабіки та робусти. Відрізняється сильним, інтенсивним і вишуканим ароматом. В результаті делікатного обсмажуванні гарячим повітрям, даний блен..
289.0грн