Lavazza в зернах

купити Lavazza Cafe Espresso 250г в зернах

Lavazza Cafe Espresso 250г в зернах

Кава в зернах Лаваца Кафе Еспресо 250гCaffe Lavazza Espresso італійці вважають досконалою для приготування еспрессо. Це ароматну суміш з добірних темних зерен арабіки. Вона добре підходить і для приготування латте і капучіно, оскільки насичений смак Lavazza Espresso тільки вдосконалюється з додава..
105.0грн
купити Lavazza Crema e Aroma 1кг в зернах

Lavazza Crema e Aroma 1кг в зернах

Кава в зернах Лаваца Крема е Арома 1кгКава в зернах Lavazza Crema e Aroma вирізняється поміж інших кав в зернах  міцним смаком, що переходить у стійкий і інтенсивний присмак. Кава середньої прожарки з вершковим і ароматним смаком. Для створення цього купажу відбирають кращі зерна  А..
365.0грн
купити Lavazza Espreso crema e gusto gusto forte 1кг в зернах

Lavazza Espreso crema e gusto gusto forte 1кг в зернах

Кава в зернах Лаваца Експресо Крема е Густо густо форте 1кгLavazza Gusto Forte - особливо запашна кава. ЇЇ запах будить вранці, а смак супроводжує цілий день. Все це про аромату, з насиченим терпким смаком чорну як ніч каву Gusto Forte від популярної в усьому світі торгової марки Lavazza. У цьому ..
380.0грн
купити Lavazza Espresso 250г в зернах

Lavazza Espresso 250г в зернах

Кава в зернах Лаваца Еспресо 250гЛавацца Еспрессо - справжній смак італійського еспресо. Ця кава містить у собі зерна стовідсоткової арабіки з плантацій з спеціальним кліматом. Кава порадує своїм смаком гурманів, справжніх цінителів італійського еспресо. ..
102.0грн
купити Lavazza Espresso Crema E Gusto 1 кг, в зернах

Lavazza Espresso Crema E Gusto 1 кг, в зернах

Кава в зернах Лаваца Еспресо Крема е Густо 1кгЛавацца Крему е Густо - для цієї кави спеціально підібрані зерна арабіки та робусти. Це високоякісна суміш для справжніх цінителів насиченої кави. Зерна робусти роблять каву міцною з м'якою, але стійкою, пінкою. А бразильська арабіка додає божестве..
380.0грн
купити Lavazza Grand Espresso 1кг. в зернах

Lavazza Grand Espresso 1кг. в зернах

Кава в зернах Лаваца Гранд Еспресо 1кг.Лавацца Гранд Еспрессо - ця кава містить добірні зерна арабіки вищої якості з Центральної і Південної Америки, а також, робусти з Азіатських плантацій, які надають напою інтенсивний смак. Ця суміш відрізняє цю каву своїм делікатним смаком з чітким пряним..
329.0грн
купити Lavazza Qualita Oro 1кг в зернах

Lavazza Qualita Oro 1кг в зернах

Лавацца Кваліта Оро 1кгQualita Oro є надзвичайно відомою сумішшю зерен 100% арабіки. Вона володіє  багатим смаком  і міцним  насиченим ароматом, ощ й потрібно справжньому італійськогму еспресо. Тому кава Lavazza Кваліті Оро по праву займе важливе місце на Вашому столі.У цьому блен..
390.0грн
купити Lavazza Qualita Oro 250г в зернах

Lavazza Qualita Oro 250г в зернах

Кава в зернахЛаваца Кваліті Оро 250гQualita Oro є надзвичайно відомою сумішшю зерен 100% арабіки. Вона володіє  багатим смаком  і міцним  насиченим ароматом, ощ й потрібно справжньому італійськогму еспресо. Тому кава Lavazza Кваліті Оро по праву займе важливе місце на Вашому столі. ..
110.0грн
купити Lavazza Qualita Rossa 1кг в зернах

Lavazza Qualita Rossa 1кг в зернах

Кава в зернах Лаваца Кваліті Роса 1кгОднією з найоригінальніших і популярних сумішей є Lavazza Qualita Rossa.Вона має насичений запах шоколаду і оксамитовий смак. Це створить Вам гарний настрій на цілий день. Ця кава добра для приготування еспресо, капучіно, та латте макіато - Lavazza Qualita..
370.0грн
купити Lavazza Tierra Сafе en grains 1кг в зернах

Lavazza Tierra Сafе en grains 1кг в зернах

Лавацца Тієра Кафе ен грейнс 1кг ..
560.0грн