Gimoka в зернах

купити Gimoka Aurum 1кг в зернах

Gimoka Aurum 1кг в зернах

Кава в зернах Джімока Аурум 1кг Кава Gimoka Aurum - це традиційна італійська кава, вирощена і зібрана на кращих кавових плантаціях Південної Америки. Бленд кави являє собою добірні кавові зерна. Кава Джімока Аурум зачарує Вас насиченим смаком і благородним ароматом.Ця кава відмі..
245.0грн
купити Gimoka caffe bar 1кг в зернах

Gimoka caffe bar 1кг в зернах

Кава в зернах Джімока кафе Бар 5 зірок 1кг Кава в зернах Gimoka Bar 5 Stelle має насичений і благородний смак з яскраво вираженим шоколадним післясмаком. Це лінія преміум, сорт "Бар 5 зірок". Смачна зернова кава з переважанням Арабіки і незначним вм..
275.0грн
купити Gimoka Caffe Si 500г в зернах

Gimoka Caffe Si 500г в зернах

Джімока Кафе Сі - кава в зернах Склад - Арабіка - 40%, Робуста - 60%. Тип - В зернах. Вага - 1кг. Обжарка - Середня Упаковка - Вакуумна з клапаном. Виробництво - Італія. Оригінальна кава Gimoka, вироблена для Японського ринку. ..
72.0грн
купити Gimoka Carpo 1кг в зернах

Gimoka Carpo 1кг в зернах

Джімока Карпо - кава в зернах Склад - Арабіка - 50%, Робуста - 50%. Тип - В зернах. Вага - 1кг. Обжарка - Середня. Упаковка - Герметична з багатошарової фольги. Виробництво - Італія. ..
197.0грн 165.0грн
купити Gimoka dulcis vitae 1кг в зернах

Gimoka dulcis vitae 1кг в зернах

Джімока Дульціс Вітае - кава в зернах ..
199.0грн 160.0грн
купити Gimoka Espresso all Italiana 1кг в зернах

Gimoka Espresso all Italiana 1кг в зернах

Джімока Еспрессо ол Італьяна - кава в зернах Склад - Арабіка - 30%, Робуста - 70%. Тип - В зернах. Вага - 1кг. Обжарка - Середня. Упаковка - Герметична з багатошарової фольги. Виробництво - Італія. ..
158.0грн 150.0грн
купити Gimoka Gran Bar 1кг в зернах

Gimoka Gran Bar 1кг в зернах

Кава в зернах Джімока Гран Бар 1кг Кава Gimoka Gran Bar - це професійна суміш кави, з кращих сортів арабіки привезиної з центральної Америки та азіатської робусти. Зерна кави обсмажені за спеціальною методикою  та вважаються ідеальними для приготування класичного еспресо,..
185.0грн 165.0грн
купити Gimoka Gran Gala 1кг в зернах

Gimoka Gran Gala 1кг в зернах

Джімока Гран Гала - кава в зернах Кава в зернах Gimoka Gran Gala прекрасне поєднання якісних сортів. Що надає цій суміші міцний багатий смак і витончений тонкий аромат.   Склад - Арабіка - 60%, Робуста - 40%. Тип - В зернах. Вага - 1кг. Обжарка - Середня Упаковка - Ва..
165.0грн
купити Gimoka Platinum 1кг в зернах

Gimoka Platinum 1кг в зернах

Кава в зернах Джімока Платінум 1кг Gimoka Bar Platinum - це  витончена італійська кава. У ній  вдало поєднцється запашна арабіка та міцна робуста. Кава Джімока Платінум підкорить Вас з першого ковтка своїм насиченим смаком з ніжним післясмаком з легкою кислинкрю.  ЇЇ м..
250.0грн
купити Gimoka Speciale Bar 3кг в зернах

Gimoka Speciale Bar 3кг в зернах

Джімока Спеціале Бар 3кг в зернах Зерна для Gimoka Speciale Bar зібрані з кращих плантацій, завдяки яким кава володіє насиченим смаком. Приємний і інтенсивний аромат з яскраво вираженим смаком. Стійкий післясмак. Джімока відмінна кава. Чудовий купаж арабіки та робусти стане відмінною..
410.0грн