Кава в зернах

купити Schirmer Kaffee IL Vero Espresso 1кг в зернах

Schirmer Kaffee IL Vero Espresso 1кг в зернах

Кавові зерна Schirmer Kaffee IL VERO Espresso - до складу цієї насиченої кави входять найкраща високогірна Арабіка та високоякісна африканська Робуста. Завдяки спеціальному методу обсмаження за технологією Schirmer Kaffee, кава набуває стійкого аромат і смак справжнього італійського еспрес..
330.0грн
купити Gimoka Speciale Bar 3кг в зернах

Gimoka Speciale Bar 3кг в зернах

Джімока Спеціале Бар 3кг в зернахЗерна для Gimoka Speciale Bar зібрані з кращих плантацій, завдяки яким кава володіє насиченим смаком. Приємний і інтенсивний аромат з яскраво вираженим смаком. Стійкий післясмак. Джімока відмінна кава. Чудовий купаж арабіки та робусти стане відмінною..
410.0грн
купити Gimoka Gran Gala 1кг в зернах

Gimoka Gran Gala 1кг в зернах

Джімока Гран Гала - кава в зернахКава в зернах Gimoka Gran Gala прекрасне поєднання якісних сортів. Що надає цій суміші міцний багатий смак і витончений тонкий аромат.  Склад - Арабіка - 60%, Робуста - 40%. Тип - В зернах. Вага - 1кг. Обжарка - Середня Упаковка - Ва..
165.0грн
купити Gimoka Espresso all Italiana 1кг в зернах

Gimoka Espresso all Italiana 1кг в зернах

Джімока Еспрессо ол Італьяна - кава в зернахСклад - Арабіка - 30%, Робуста - 70%. Тип - В зернах. Вага - 1кг. Обжарка - Середня. Упаковка - Герметична з багатошарової фольги. Виробництво - Італія...
158.0грн 150.0грн
купити Espresso Italia Caffe Classico 1кг в зернах

Espresso Italia Caffe Classico 1кг в зернах

Еспресо ІталІя кафе зерно 1кгEspresso Italia Caffe Classico - це дуже популярна суміш ароматної Арабіки і міцною робусти. Зерна кави для цієї суміші збирають в Центральних і Південних регіонах Латинської Америки і в Індонезії. Таке поєднання яскраво наповнює суміш зерен вираженим смаком і ніжним..
135.0грн
купити Eilles Gourmet cafe 500г в зернах

Eilles Gourmet cafe 500г в зернах

Кава в зернах Елліс Гурмет кафе 500гКава Eilles Gourmet – смачна та якісна кава з Німеччини, до її складу входять тільки найкращі зерна Арабіки. Зерна для Елліс Гурмет спеціально обсмажують повільно при низькій температурі, що дозволяє ретельно прожарити кожне зерно...
145.0грн
купити Movenpick сaffe crema 500г в зернах

Movenpick сaffe crema 500г в зернах

У складі виключно 100% Арабіка, обсмажена під контролем кращих фахівців. ..
155.0грн
купити Movenpick der himmlische 500г в зернах

Movenpick der himmlische 500г в зернах

Кава в зернах Мовенпік де хіміліш 500гКава в зернах Movenpick Der Himmlische - суміш  арабіки з кращих плантацій світу.  Делікатна обжарка дає цій каві незабутній, збалансований смак і щільну консистенцію.У складі Мовенпік виключно 100% Арабіка, обсма..
155.0грн
купити Lavazza Qualita Rossa 1кг в зернах

Lavazza Qualita Rossa 1кг в зернах

Кава в зернах Лаваца Кваліті Роса 1кгОднією з найоригінальніших і популярних сумішей є Lavazza Qualita Rossa.Вона має насичений запах шоколаду і оксамитовий смак. Це створить Вам гарний настрій на цілий день. Ця кава добра для приготування еспресо, капучіно, та латте макіато - Lavazza Qualita..
370.0грн
купити Lavazza Qualita Oro 250г в зернах

Lavazza Qualita Oro 250г в зернах

Кава в зернахЛаваца Кваліті Оро 250гQualita Oro є надзвичайно відомою сумішшю зерен 100% арабіки. Вона володіє  багатим смаком  і міцним  насиченим ароматом, ощ й потрібно справжньому італійськогму еспресо. Тому кава Lavazza Кваліті Оро по праву займе важливе місце на Вашому столі. ..
110.0грн
купити Lavazza Espresso Crema E Gusto 1 кг, в зернах

Lavazza Espresso Crema E Gusto 1 кг, в зернах

Кава в зернах Лаваца Еспресо Крема е Густо 1кгЛавацца Крему е Густо - для цієї кави спеціально підібрані зерна арабіки та робусти. Це високоякісна суміш для справжніх цінителів насиченої кави. Зерна робусти роблять каву міцною з м'якою, але стійкою, пінкою. А бразильська арабіка додає божестве..
380.0грн
купити Lavazza Espresso 250г в зернах

Lavazza Espresso 250г в зернах

Кава в зернах Лаваца Еспресо 250гЛавацца Еспрессо - справжній смак італійського еспресо. Ця кава містить у собі зерна стовідсоткової арабіки з плантацій з спеціальним кліматом. Кава порадує своїм смаком гурманів, справжніх цінителів італійського еспресо. ..
102.0грн
купити Lavazza Espreso crema e gusto gusto forte 1кг в зернах

Lavazza Espreso crema e gusto gusto forte 1кг в зернах

Кава в зернах Лаваца Експресо Крема е Густо густо форте 1кгLavazza Gusto Forte - особливо запашна кава. ЇЇ запах будить вранці, а смак супроводжує цілий день. Все це про аромату, з насиченим терпким смаком чорну як ніч каву Gusto Forte від популярної в усьому світі торгової марки Lavazza. У цьому ..
380.0грн
купити Lavazza Cafe Espresso 250г в зернах

Lavazza Cafe Espresso 250г в зернах

Кава в зернах Лаваца Кафе Еспресо 250гCaffe Lavazza Espresso італійці вважають досконалою для приготування еспрессо. Це ароматну суміш з добірних темних зерен арабіки. Вона добре підходить і для приготування латте і капучіно, оскільки насичений смак Lavazza Espresso тільки вдосконалюється з додава..
105.0грн
купити Gimoka Gran Bar 1кг в зернах

Gimoka Gran Bar 1кг в зернах

Кава в зернах Джімока Гран Бар 1кгКава Gimoka Gran Bar - це професійна суміш кави, з кращих сортів арабіки привезиної з центральної Америки та азіатської робусти. Зерна кави обсмажені за спеціальною методикою  та вважаються ідеальними для приготування класичного еспресо,..
185.0грн 165.0грн
купити Gimoka dulcis vitae 1кг в зернах

Gimoka dulcis vitae 1кг в зернах

Джімока Дульціс Вітае - кава в зернах ..
199.0грн 160.0грн
купити Gimoka Carpo 1кг в зернах

Gimoka Carpo 1кг в зернах

Джімока Карпо - кава в зернахСклад - Арабіка - 50%, Робуста - 50%. Тип - В зернах. Вага - 1кг. Обжарка - Середня. Упаковка - Герметична з багатошарової фольги. Виробництво - Італія...
197.0грн 165.0грн
купити Dallmayr Prodomo 500г в зернах

Dallmayr Prodomo 500г в зернах

Кава в зернах Далмаєр Продомо 500гДалмаер Продомо - це кава з незрівнянним ароматом і відмінним смаком. Не дарма цю марку називають «бесмертним еліксиром», адже вона має специфічну технологію обсмаження зерен, яка дозволяє в повній мірі зберегти абсолютний, самобутній і неповторний сма..
155.0грн
купити Dallmayr Espresso intenso 1кг в зернах

Dallmayr Espresso intenso 1кг в зернах

Далмаер Експрессо інтенсо - кава в зернах ..
322.0грн
купити Dallmayr Caffe Crema perfetto 1кг в зернах

Dallmayr Caffe Crema perfetto 1кг в зернах

Далмаер Кафе Крема перфетто - кава в зернах ..
322.0грн
купити Alvorada wiener kaffee 500г в зернах

Alvorada wiener kaffee 500г в зернах

Альворада ранкова кава 500гWiener Kaffee або Кава по-віденськи - бренд, який має давню світову популярність. Альпи, віденські бали і Wiener Kaffee - це особливість Австрії. До складу цієї кави входять спеціально відібрані сорти Арабіки і Робусти. Alvorada Wiener Kaffee при додаванні молока ..
99.0грн
купити Alvorada Gastro 1кг в зернах

Alvorada Gastro 1кг в зернах

Альворада Гастро - кава в зернахКава в зернах Alvorada Gastro має чудовий густий смак, насичений аромат, приємну гірчинку та оксамитову пінку. Смакуватиме до снідану та бадьоритиме в продовж усього дня. ..
190.0грн
купити Кава зернова LeGrand Espresso 500г

Кава зернова LeGrand Espresso 500г

Кава зернова Ле гранд Еспрессо 500гЗернова кава Le Grand Espresso має виразний і яскравий аромат, приємний баланс смаку, який залишає відчуття тепла після кожного ковтка. ..
133.0грн
купити Кава зернова Le Grand Crema 500г

Кава зернова Le Grand Crema 500г

Кава зернова Ле гранд Крема 500гЗернова кава Le Grand Crema має виразний і яскравий аромат, приємний баланс смаку, який залишає відчуття тепла після кожного ковтка. ..
133.0грн
купити Schirmer Kaffee Selection Espresso 1кг в зернах

Schirmer Kaffee Selection Espresso 1кг в зернах

Цей напій пов'язує всі сторони нашого життя. Кава SCHIRMER KAFFEE SELECTION ESPRESSO традиційний німецький бленд. Складається з високоякісних зерен арабіки та робусти. Відрізняється сильним, інтенсивним і вишуканим ароматом. В результаті делікатного обсмажуванні гарячим повітрям, даний блен..
289.0грн