Іграшки для дітей

купити Ходулі Ride On Multi-Pusher

Ходулі Ride On Multi-Pusher

Ходулі Ride On Multi-Pusher виготовлені з високоякісної пластмаси, та мають всі сертифікати, що гарантують безпеку для вашої дитини. Ходулі оснащені простим та надійним механізмом зміни висоти сидіння. Ходулі Ride On Multi-Pusher оснащені музичною панелью, яку можна зн..
1,197.0грн
купити Стільчик Для Годування Comfort 3в1 (столик та крісло)

Стільчик Для Годування Comfort 3в1 (столик та крісло)

Багатофункціональне крісло для годування Comfort. Виготовлене високоякісного пластику з трикотажним м'яким матеріалов оббивки, оснащений зручними ручками та лотком для годування. Крісло для годування Comfort має усі необхідні сертифікати Євросоюзу.  Функції крісла ..
1,995.0грн
купити Ігровий килимок для немовлят Rainforest Music Box

Ігровий килимок для немовлят Rainforest Music Box

В комплектацію навчального килима включено багато елементів для розвитку Вашого малюка. Це і брязкальця, іграшки, безпечне зеркало, музична коробка, загалом, все необхідне, щоб дитині було дійсно цікаво та весело бавитись, поки Ви зайняті своїми справами. Кожний елемент можна знімати і бавитись як о..
1,197.0грн
купити Іграшка гойдалка EuroBaby Сонечко

Іграшка гойдалка EuroBaby Сонечко

Іграшка гойдалка зі спинкою. Виготовлена з дуже приємного на дотик матеріалу. Спеціально підібрані кольори стимулюють уяву дитину. Іграшка оснащена ременями безпеки, спинкою та дерев'яними ручками. Іграшка має мелодії. Основні переваги іграшки гойдалки EuroBaby Сон..
1,358.0грн