Зелений чай

купити Чай Westminster зелений 250г

Чай Westminster зелений 250г

Чай зелений Васмінстер 250г Чай Westminster tea німецький зелений листовий чай, що має густий і насичений смак. Це підбадьорливий напій з інтенсивним ароматом. Він не заварюється в холодній воді, як більшість чаїв і має природний чайний смак, причому досить терпкий, що спок..
110.0грн
купити Чай зелений Big Active з айвою 100г

Чай зелений Big Active з айвою 100г

Чай зелений Біг Ектів з айвою 100г Active Herbata zielona z owocem pigvy класичний китайський зелений чай з шматочками айви і пелюстками квітки календули. Склад: чай зелений (84%), плоди ананаса (13,5%), плоди айви (0,5%), пелюстки календули (0,5%) ..
40.0грн
купити Чай зелений Big Active з малиною та волошкою 100г

Чай зелений Big Active з малиною та волошкою 100г

Чай зелений Біг Ектів з малиною та волошкою 100г Зелений чай зі смаком малини і пелюстками квітів волошки. Зелений чай - це справжня скарбниця дорогоцінних лікувальних властивостей. Не випадково китайці лікують ним 400 захворювань і вважають природним чудо-лікарем. Йдеться про кальцій, фтор, залізо..
40.0грн
купити Чай зелений Big Active з манго та пелюстками квітки кактуса 20пакетиків

Чай зелений Big Active з манго та пелюстками квітки кактуса 20пакетиків

Чай зелений Біг Ектів з манго та пелюстками квітки кактуса 20пакетиків Соковитий зелений чай з кактуса опунція, інжиру, фруктів та квіткових пелюсток піретрума. Завиті листя чаю, сушені фрукти та пелюстки квітки укладено в прозорий пакетик Look, що дозволяє побачити процес набух..
40.0грн