Чорний чай

купити Чай чорний Westminster tea 250г

Чай чорний Westminster tea 250г

Чай Васмінстер чорний 250г Чай Westminster tea німецький листовий чай, що має густий і насичений смак. Це підбадьорливий напій з інтенсивним ароматом. Він не заварюється в холодній воді, як більшість массмаркетовскіх чаїв і має природний чайний смак, причому досить терпкий, що с..
105.0грн 80.0грн
купити Чай Bastek чорний з кусочками фруктів 100г

Чай Bastek чорний з кусочками фруктів 100г

Чай Бастек чорний з кусочками фруктів 100г Склад чаю: суміш чорного цейлонського чаю, малина, лимон, грейпфрут, журавлина, ананас, персик, яблуко, імбир, гібіскус, айва, кардамон. ..
40.0грн
купити Чай Westminster чорний 50пакетиків

Чай Westminster чорний 50пакетиків

Чай Васмінстер чорний 50пакетиків Справжній німецький чай Westminster tea, що має густий і насичений смак. Це підбадьорливий напій з інтенсивним ароматом. Він не заварюється в холодній воді, як більшість чаїв і має природний чайний смак, причому досить терпкий, що спокійно ..
49.0грн
купити Чай чорний Assuan 100пакетиків

Чай чорний Assuan 100пакетиків

Чай чорний Ассан 100пакетиків Цінна властивість насиченого натурального смаку чаїв ТМ Assuan вищої якості - можливість отримувати насолоду від букета смаку і запаху. Він бадьорить і відновлює сили з кожним маленьким ковтком, пробуджує ваші відчуття і бажання насолоджуватися ним кожну мить. Чор..
29.0грн
купити Чай чорний Big Active з айвою та апельсином та 80г

Чай чорний Big Active з айвою та апельсином та 80г

Чай чорний Баг Ектів з айвою та апельсином та 80г Високоякісний листової чорний чай з шматочками цитрусових і айви. Чай володіє сильним фруктовим ароматом. ..
40.0грн
купити Чай чорний Big Active з персиком та абрикосом 80г

Чай чорний Big Active з персиком та абрикосом 80г

Чай Біг Ектів чорний з персиком та абрикосом 80г Марка Big-Active розроблена для справжніх гурманів. Big-Active пропонує натуральну продукцію рослинного походження. Бренд пропонує оригінальні склади чаю з різними ароматами. Ароматний чорний чай який, в поєднанні з сухофруктами створює чудову к..
40.0грн
купити Чай чорний Remsey 75пакетиків

Чай чорний Remsey 75пакетиків

Чай чорний Ремсей 75пакетиків Класичний чорний чай, преміум класу, від торгової марки Biedronka. 75 пакетиків з ярликами, відмінного за своїми смаковими якостями і справжнього насиченого ароматом чаю, заманюють оформленням коробки. Любителі класичних сортів чаю відомих виробників, оцінять..
45.0грн
купити Чай чорний Remsey English Breakfast 75пакетиків

Чай чорний Remsey English Breakfast 75пакетиків

Чай чорний Ремсей Інгліш Бпекфест 75пакетиків Класичний чорний чай, преміум класу, від торгової марки Biedronka. 75 пакетиків з ярликами, відмінного за своїми смаковими якостями і справжнього насиченого ароматом чаю, упаковані в стильну коробку. Любителі класичних сортів чаю англійських в..
45.0грн
купити Чай чорний Remsey з бергамотом 75пакетиків

Чай чорний Remsey з бергамотом 75пакетиків

Чай чорний Ремсей з бергамотом 75пакетиків Класичний чорний чай з бергамотом, преміум класу, від торгової марки Biedronka. 75 пакетиків з ярликами, відмінного за своїми смаковими якостями і справжнього насиченого ароматом чаю, упаковані в стильну коробку. Любителі класичних сортів ча..
46.0грн
купити Чай чорний Remsey з лимоном і бергамотом 75пакетиків

Чай чорний Remsey з лимоном і бергамотом 75пакетиків

Чай чорний Ремсей з лимоном і бергамотом 75пакетиків Класичний чорний чай із смаком лимона та бергамота, преміум класу, від торгової марки Biedronka. 75 пакетиків з ярликами, відмінного за своїми смаковими якостями і справжнього насиченого ароматом чаю, упаковані в стильну коробку. Л..
46.0грн
купити Чай чорний Rodzinna Klasyczna 104пакетиків

Чай чорний Rodzinna Klasyczna 104пакетиків

Чай чорний Родинний Класичний 104пакетиків Rodzinna Klasyczna - чорний чай в пакетиках. На сьогоднішній день, існує величезна різноманітність чайних композицій. Але, незважаючи на це багато людей, продовжують віддавати перевагу традиційному смаку чорного чаю. Саме такою чайною композ..
29.0грн