Ritter Sport - німецький шоколад

  • 18 червня 2016 21:54:13
  • Відгуки : 0
  • Переглядів: 725
  • 0

Шоколад Ritter Sport можна дізнатися, глянувши тільки на форму упаковки. Жоден виробник шоколаду в світі не виготовляє квадратну плитку шоколаду, яка до того ж ще поділена на 16 маленьких квадратів.

Шоколад Ritter Sport виробляэться відомою німецькою фірмою Alfred Ritter GmbH & Co.KG.

Історія шоколаду Ritter Sport

Історія шоколаду Ritter Sport починається в 1912 році, зі знаменної події в родині відомого кондитера Альфреда Ойгена Ріттер, який саме в 1912 році поєднується шлюбом з власницею магазину солодощів Кларою Гёттле. Після весілля і медового місяця молода подружня пара вирішує відкрити кондитерську фабрику, в якій планують виробляти шоколад і цукрові вироби. Фабрика отримала назву "Alfred Ritter Cannstatt". Продавали свої вироби Ріттер в магазині, який належав Кларі. Альфред Ріттер варив шоколад і багато експериментував, придумуючи нові види та начинки. І в 1919 році вони виводять на ринок власну марку шоколаду Alrika.

Шоколад проводиться трьох видів: малиновий, апельсиновий і ромовий. У ті часи шоколад з наповнювачем був в новинку, тому для компанії це був справжній прорив.

Після цього сім'я Ріттер змушена була збільшити виробничі потужності, тому переносить фабрику в місто Вальденбух. В її штаті вже налічується більше 40 співробітників, а незабаром вони відкривають ще один кондитерський магазин. Ріттер продовжують вигадувати різноманітні ідеї для своєї продукції.

І в 1932 році Клара пропонує виготовляти квадратну плитку шоколаду, яка б легко вмістилася б в кишеню спортивної куртки, що були дуже популярними серед молоді в той час. Шоколад отримує назву Ritter's Sport Schokolade. Це був переломний період для компанії Ріттер. Вони стали виробляти в формі квадрата не тільки шоколадні плитки та цукерки, але йі іншу Різдвяну продукцію. Виробництво зростає, попит зашкалює, але відразу все зупиняється на довгих 6 років, коли починається Друга світова війна. Після закінчення війни какао-боби стали не просто дефіцитом, їх взагалі не можливо було ніде купити, і Ріттера починають випускати шоколад без какао.

Тільки на початку 50-х років какао-боби знову з'являються в Німеччині. Але в 1952 році помирає засновник компанії Альфред Ріттер і його місце займає син Альфреда - Отто Ріттер. Він закриває провадження інших продуктів і зосереджує всі сили на виробництві квадратного шоколаду. І в 1954 році на фабриці Ріттер числиться вже більше 100 співробітників, і вони виробляють 4 тонни шоколаду в день.

Асортимент шоколаду Ritter Sport

Шоколад Ritter Sport упаковують в яскраву шоколадно-коричневу целофанову упаковку з впадає в очі назвою, написаним курсивом RITTER SPORT.

У 1970 Ріттер випускає перший шоколад з йогуртом.

З появою кольорового телебачення в 1974 році Отто Ріттеру приходить в голову оригінальна ідея створити для кожного виду шоколаду свою колірну упаковку, щоб плитки можна було легко і швидко розрізняти. В цей же час на телебаченні виходить перша реклама шоколаду Ritter Sport. Цей шоколад підкорює всю Німеччину. Його частка в країні становить понад 10%, а оборот перевищив 100 млн. німецьких марок.

Але і на цьому Отто Ріттер не зупинився, і в 1976 році вперше з'являється упаковка Knick-Pack, завдяки якій шоколад Ritter Sport став повністю відрізнятися від інших шоколадок. Це зробило його унікальним.

Після смерті Отто Ріттера управління компанією переходить до третього покоління Ріттер: Теодору Риттеру і Марлі Хоппе-Ріттер. Під їх вмілим керівництвом компанія продовжує процвітати і вдосконалюватися. У 1982 році на ринку з'являються міні-шоколадки Ritter Sport з різноманітними смаками і наповнювачами.

«Ritter Sport» в 1991 році переходить на нову поліпропіленову упаковку, яка годиться для вторинної обробки. І щоб в черговий раз підтвердити якість своєї продукції, в 1994 році компанія проходить сертифікацію і отримує стандарт як в Німецькому інституті стандартизації, так і в Міжнародній організації по стандартизації продукції.

Компанія продовжує експериментувати з різними добавками і на ринок виходять все нові і нові сорти шоколаду Ritter Sport. До того ж підприємство випустило чотири сорти шоколаду для діабетиків з високоякісним замінником цукру - мальтітом.

У 2008 році Ritter Sport випускає біо-шоколад, вироблений з какао-бобів, вирощених на контрольованих компанією плантаціях.

Всього «Ritter Sport» налічує 28 видів шоколаду, запаковані в різні кольори.

Ritter Sport завжди стежили і продовжують стежити за якістю своєї продукції. Всі складові шоколадних плиток тільки натуральні, без ароматизованих добавок і барвників.

Наш магазин пропонує Вам купити шоколад Ritter Sport по вигідним цінам, також, Ви завжди можете бути впевненим, що його імпортували саме з НІмеччини.
 
Powered by SEO CMS PRO ver.: 19.4 TOP (opencartadmin.com)
 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишав відгуків для цього товару. Ви будете першими.