Ігристі вина

купити Dona Carmen Sangria 7% червоне 1,5л

Dona Carmen Sangria 7% червоне 1,5л

Вино червоне Сангрія Донна Кармен 7% 1,5лЧервоне ігристе солодке вино Сангрія було придумане в XIX в південній Іспанії та Португалії. Цей напій можна приготувати з самих різних інгредієнтів. Смакові якості напою можуть сильно відрізняться в залежності від того на яких фруктах була зробле..
145.0грн
купити Donelli Frizzantino Amabile bianco 8% біле 1,5л

Donelli Frizzantino Amabile bianco 8% біле 1,5л

Вино Донеллі Фрізантіно Амабіле біле 8% 1,5лВино Фрізантіно - це приклад класичного білого напівсолодкого італійського вина за доступною ціною. Це вино газоване і його можна віднести до ігристого, його в Італії ще все називають просто "Фріззант".Вино Frizzantino вважається де..
117.0грн
купити Donelli Frizzantino Amabile rosso 8% червоне 1,5л

Donelli Frizzantino Amabile rosso 8% червоне 1,5л

Вино Донеллі Фрізантіно Амабіле червоне 8% 1,5лВино Фрізантіно - це приклад класичного червоного напівсолодкого італійського вина за недорогою ціною. Це вино газоване і його можна віднести до ігристого слабкоалкогольного, його в Італії називають просто "Фріззант".Вино Frizzan..
117.0грн
купити Donelli Lambrusco Amabile rosso 8% червоне ігристе 1,5л

Donelli Lambrusco Amabile rosso 8% червоне ігристе 1,5л

Вино червоне ігристе Донеллі Ламбруско 8% 1,5лВино має широку гаму смаку, кольору і аромату. Рубіново-червоного кольору з гранатовими переливами і стійкою піною з фіолетовими відблисками. У його багатому букеті змішані нотки смородини, чорниці, ожини, полуниці, вишні, екзотичних фруктів і спе..
122.0грн
купити Fiorelli Asti 7% 0,7л

Fiorelli Asti 7% 0,7л

Вино Фіореллі Асті 7% 0,7лВино Fiorelli Asti легке ігристе вино блідо-солом'яного кольору. Воно володіє освіжаючим квітково-фруктовим ароматом та ніжним повним смаком з легкими бульбашками. Fiorelli Asti можна використовувати в якості аперитиву. Воно відмінно справляється з такою роллю.Також н..
135.0грн
купити Fiorelli Frizzantino бiле 7,5% 1,5л

Fiorelli Frizzantino бiле 7,5% 1,5л

Фіореллі Фрізантіно бiле 7,5% 1,5лДуже смачне біле ігристе напівсолодке, десертне вино. Вино Frizzantino Bianco прекрасно підійде як аперитив, поєднується з десертами. Аромат: свіжий, квітковий з нотками акації. Гастрономічна сполучуваність: легкі закуски, паста, рибні страви, а також може супрово..
135.0грн
купити Fiorelli Frizzantino червоне 7,5% 1,5л

Fiorelli Frizzantino червоне 7,5% 1,5л

Фіореллі Фрізантіно червоне 7,5% 1,5л ..
135.0грн
купити Fragolino Fiorelli Bianco 0,7л

Fragolino Fiorelli Bianco 0,7л

Fragolino Fiorelli Bianco (Фраголіно Фіореллі біле) ігристе виноШанувальникам елітного ігристого вина ми пропонуємо знаменитий напій Fragolino Fiorelli Bianco, що має приємний напівсолодкий смак.Fragolino Fiorelli Bianco - це вино яке несе незмінні традиції італійських виноробів, виготовлен..
75.0грн
купити Fragolino Fiorelli pesca 0,7л

Fragolino Fiorelli pesca 0,7л

Фраголіно Фіореллі Песка 0,7л персиковеFragolino Fiorelli pesca ігристе біле вино з вишуканим смаком, в якому чітко чуються нотки запашного персика і виноградного соку. Вино має ніжний солом'яно жовтий колір і освіжаючий, солодкий, насичений смак. Шампанське Фраголіно Фіоре..
75.0грн
купити Fragolino Fiorelli Rosso 0,7л

Fragolino Fiorelli Rosso 0,7л

Fragolino Fiorelli Rosso (Фраголіно Фіореллі червоне) ігристе виноДо уваги любителів червоного ігристого вина представляємо Вам вино Fragolino Fiorelli Rosso, що імпортоване з самої Італії та володіє витонченим, неперевершеним смаком полуниці.Дегустаційні нотатки про вино:Напівсолодке і..
75.0грн
купити Fragolino i Gelsi суничне червоне 0,75л

Fragolino i Gelsi суничне червоне 0,75л

Фраголіно i Гелсі суничне 0,75лОдиним з найвідоміших видів італійського ігристого вина є Fragolino. Воно отримало свою назву від слова fragola - полуниця. Це ігристе вино має тонкий суничний аромат і освіжаючий смак дивного поєднання класичного шампанського і ягід. Сорт винограду, з якого виг..
99.0грн
купити Fragolino Novellina Bianco бiле 7% 0,75л

Fragolino Novellina Bianco бiле 7% 0,75л

Фрагуліно Новелін бiле 7% 0,75лFragolino Novellina Bianco 7% ігристе солодке вино насиченого, ніжного, золотистого кольору з легким і непревершиним ароматом. Напій вабить своїм неповторним і вишуканим смаком з легкими відтінками плодів. Аромат напою є вишуканим, легким і неповторним..
79.0грн
купити Fragolino Novellina Pesca 7% 0,75л персик

Fragolino Novellina Pesca 7% 0,75л персик

Фрагуліно Новелін Песка персик 7% 0,75лFragolino Novellina Pesca 7% ігристе солодке вино насиченого, ніжного, золотистого кольору з легким і непревершиним ароматом та персиковим смаком. Напій вабить своїм неповторним і вишуканим смаком з легкими відтінками плодів. Аромат напою є виш..
79.0грн
купити Fragolino Novellina Rosso червоне 7% 0,75л

Fragolino Novellina Rosso червоне 7% 0,75л

Вино червоне Фрагуліно Новелін червоне 7% 0,75лFragolino Novellina Rosso 7% ігристе солодке вино насиченого червоного кольору з легким і непревершиним ароматом. Напій вабить своїм неповторним і вишуканим смаком з легкими відтінками плодів. Аромат напою є вишуканим, легким і неповтор..
79.0грн
купити Fragolino Toso rosso червоне 0,7л

Fragolino Toso rosso червоне 0,7л

Вино Фрагуліно Тосо червоне 0,7лВино чистого красивого світло-червоного кольору з ніжними рожевими відтінками. Володіє інтенсивним полунично-суничним ароматом і приємним довгограючим фруктовим смаком. Його іскристі бульбашки надають відчуття свіжості і легкості.Toso Fragolino проводиться за..
95.0грн
купити Frizzante Bianco Al Cascinone 8% бiле 1,5л

Frizzante Bianco Al Cascinone 8% бiле 1,5л

Вино бiле Фрізанте бянко 8% 1,5лВино злегка ігристе (frizzante), напівсолодке (amabile). Колір блідо-золотистий. Аромат досить яскравий і легкий з запахом виноградної лози. Післясмак нетривалий. Прекрасно збалансоване, легке вино. Ідеальне спекотного літнього дня чи вечора. Вино Фрізантіно&nb..
110.0грн
купити Frizzantino Amabile il Mio 8% бiле 1,5л

Frizzantino Amabile il Mio 8% бiле 1,5л

Вино біле Фрізантіно Амабіле міо 1.5лВино Фрізантіно амабіле - класичне біле італійське вино. Його відносять до ігристих вин слабкого тиску, що в Італії звуть "Фріззант". Frizzantino амабіле - це десертне полуігрісте, напівсолодке вино світло-золот..
180.0грн
купити Frizzantino amabile біле 1.5л

Frizzantino amabile біле 1.5л

Вино біле Фрізантіно амабіле 1.5лВино Фрізантіно амабіле - класичне біле італійське вино. Його відносять до ігристих вин слабкого тиску, що в Італії звуть "Фріззант". Frizzantino амабіле - це десертне полуігрісте, напівсолодке вино світло-золотистого кольору має ..
120.0грн
купити Lambrusco Emilia il Cascinone 8% червоне ігристе 1,5л

Lambrusco Emilia il Cascinone 8% червоне ігристе 1,5л

Вино червоне газоване Ламбруско 1,5лВино Lambrusco виготовлене з сорту винограду Ламбруско. Вино має виразний, світло пурпурний колір та фруктовий освіжаючий смак. Воно добре підходить до овочевих страв та десертів. Червоне газоване Ламбруско ..
180.0грн