Фраголіно (Fragolino)

купити Fragolino Fiorelli Rosso 0,7л

Fragolino Fiorelli Rosso 0,7л

Fragolino Fiorelli Rosso (Фраголіно Фіореллі червоне) ігристе вино До уваги любителів червоного ігристого вина представляємо Вам вино Fragolino Fiorelli Rosso, що імпортоване з самої Італії та володіє витонченим, неперевершеним смаком полуниці. Дегустаційні нотатки про вино: Напівсолодке і..
75.0грн
купити Fragolino Fiorelli pesca 0,7л

Fragolino Fiorelli pesca 0,7л

Фраголіно Фіореллі Песка 0,7л персикове Fragolino Fiorelli pesca ігристе біле вино з вишуканим смаком, в якому чітко чуються нотки запашного персика і виноградного соку. Вино має ніжний солом'яно жовтий колір і освіжаючий, солодкий, насичений смак. Шампанське Фраголіно Фіоре..
75.0грн
купити Fragolino Fiorelli Bianco 0,7л

Fragolino Fiorelli Bianco 0,7л

Fragolino Fiorelli Bianco (Фраголіно Фіореллі біле) ігристе вино Шанувальникам елітного ігристого вина ми пропонуємо знаменитий напій Fragolino Fiorelli Bianco, що має приємний напівсолодкий смак. Fragolino Fiorelli Bianco - це вино яке несе незмінні традиції італійських виноробів, виготовлен..
75.0грн
купити Fragolino Toso rosso червоне 0,7л

Fragolino Toso rosso червоне 0,7л

Вино Фрагуліно Тосо червоне 0,7л Вино чистого красивого світло-червоного кольору з ніжними рожевими відтінками. Володіє інтенсивним полунично-суничним ароматом і приємним довгограючим фруктовим смаком. Його іскристі бульбашки надають відчуття свіжості і легкості. Toso Fragolino проводиться за..
95.0грн
купити Fragolino Novellina Rosso червоне 7% 0,75л

Fragolino Novellina Rosso червоне 7% 0,75л

Вино червоне Фрагуліно Новелін червоне 7% 0,75л Fragolino Novellina Rosso 7% ігристе солодке вино насиченого червоного кольору з легким і непревершиним ароматом. Напій вабить своїм неповторним і вишуканим смаком з легкими відтінками плодів. Аромат напою є вишуканим, легким і неповтор..
79.0грн
купити Fragolino Novellina Pesca 7% 0,75л персик

Fragolino Novellina Pesca 7% 0,75л персик

Фрагуліно Новелін Песка персик 7% 0,75л Fragolino Novellina Pesca 7% ігристе солодке вино насиченого, ніжного, золотистого кольору з легким і непревершиним ароматом та персиковим смаком. Напій вабить своїм неповторним і вишуканим смаком з легкими відтінками плодів. Аромат напою є виш..
79.0грн
купити Fragolino Novellina Bianco бiле 7% 0,75л

Fragolino Novellina Bianco бiле 7% 0,75л

Фрагуліно Новелін бiле 7% 0,75л Fragolino Novellina Bianco 7% ігристе солодке вино насиченого, ніжного, золотистого кольору з легким і непревершиним ароматом. Напій вабить своїм неповторним і вишуканим смаком з легкими відтінками плодів. Аромат напою є вишуканим, легким і неповторним..
79.0грн
купити Fragolino i Gelsi суничне червоне 0,75л

Fragolino i Gelsi суничне червоне 0,75л

Фраголіно i Гелсі суничне 0,75л Одиним з найвідоміших видів італійського ігристого вина є Fragolino. Воно отримало свою назву від слова fragola - полуниця. Це ігристе вино має тонкий суничний аромат і освіжаючий смак дивного поєднання класичного шампанського і ягід. Сорт винограду, з якого виг..
99.0грн