Червоні вина

купити Chianti Verga DOCG 12% червоне 0,7л

Chianti Verga DOCG 12% червоне 0,7л

Вино червоне Кянті DOCG 12% 0,7лЗнамените італійське червоне сухе з Тоскани, в основі має сорт Санджовезе. Кьянті- це єдине італійське вино, яке знайоме буквально кожному. Винний критик Дженсіс Робінсон називає к'янті «італійським бордо». Це вино народжується в регіоні Тоскана, в..
140.0грн
купити Dona Carmen Sangria 7% червоне 1,5л

Dona Carmen Sangria 7% червоне 1,5л

Вино червоне Сангрія Донна Кармен 7% 1,5лЧервоне ігристе солодке вино Сангрія було придумане в XIX в південній Іспанії та Португалії. Цей напій можна приготувати з самих різних інгредієнтів. Смакові якості напою можуть сильно відрізняться в залежності від того на яких фруктах була зробле..
145.0грн
купити Donelli Frizzantino Amabile rosso 8% червоне 1,5л

Donelli Frizzantino Amabile rosso 8% червоне 1,5л

Вино Донеллі Фрізантіно Амабіле червоне 8% 1,5лВино Фрізантіно - це приклад класичного червоного напівсолодкого італійського вина за недорогою ціною. Це вино газоване і його можна віднести до ігристого слабкоалкогольного, його в Італії називають просто "Фріззант".Вино Frizzan..
117.0грн
купити Donelli Lambrusco Amabile rosso 8% червоне ігристе 1,5л

Donelli Lambrusco Amabile rosso 8% червоне ігристе 1,5л

Вино червоне ігристе Донеллі Ламбруско 8% 1,5лВино має широку гаму смаку, кольору і аромату. Рубіново-червоного кольору з гранатовими переливами і стійкою піною з фіолетовими відблисками. У його багатому букеті змішані нотки смородини, чорниці, ожини, полуниці, вишні, екзотичних фруктів і спе..
122.0грн
купити Donna Francesca Montepulciano D’Abruzzo 12% червоне 1,5л

Donna Francesca Montepulciano D’Abruzzo 12% червоне 1,5л

Donna Francesca Montepulciano D’Abruzzo 12% червоне 1,5лСмак вина Donna Francesca Montepulciano D’Abruzzo 12% сухий, м'який, приємний. Подавати при кімнатній температурі до жаркого, м'ясних страв і витриманим сирів. Рекомендується відкрити вино за деякий час перед подач..
145.0грн
купити Fiorelli Frizzantino червоне 7,5% 1,5л

Fiorelli Frizzantino червоне 7,5% 1,5л

Фіореллі Фрізантіно червоне 7,5% 1,5л ..
135.0грн
купити Fragolino Fiorelli Rosso 0,7л

Fragolino Fiorelli Rosso 0,7л

Fragolino Fiorelli Rosso (Фраголіно Фіореллі червоне) ігристе виноДо уваги любителів червоного ігристого вина представляємо Вам вино Fragolino Fiorelli Rosso, що імпортоване з самої Італії та володіє витонченим, неперевершеним смаком полуниці.Дегустаційні нотатки про вино:Напівсолодке і..
75.0грн
купити Fragolino i Gelsi суничне червоне 0,75л

Fragolino i Gelsi суничне червоне 0,75л

Фраголіно i Гелсі суничне 0,75лОдиним з найвідоміших видів італійського ігристого вина є Fragolino. Воно отримало свою назву від слова fragola - полуниця. Це ігристе вино має тонкий суничний аромат і освіжаючий смак дивного поєднання класичного шампанського і ягід. Сорт винограду, з якого виг..
99.0грн
купити Fragolino Novellina Rosso червоне 7% 0,75л

Fragolino Novellina Rosso червоне 7% 0,75л

Вино червоне Фрагуліно Новелін червоне 7% 0,75лFragolino Novellina Rosso 7% ігристе солодке вино насиченого червоного кольору з легким і непревершиним ароматом. Напій вабить своїм неповторним і вишуканим смаком з легкими відтінками плодів. Аромат напою є вишуканим, легким і неповтор..
79.0грн
купити Fragolino Toso rosso червоне 0,7л

Fragolino Toso rosso червоне 0,7л

Вино Фрагуліно Тосо червоне 0,7лВино чистого красивого світло-червоного кольору з ніжними рожевими відтінками. Володіє інтенсивним полунично-суничним ароматом і приємним довгограючим фруктовим смаком. Його іскристі бульбашки надають відчуття свіжості і легкості.Toso Fragolino проводиться за..
95.0грн
купити Gusto Italiano Castelli Romani Rosso 12,5% 1,5л червоне

Gusto Italiano Castelli Romani Rosso 12,5% 1,5л червоне

Гасто Італьяно Кастелли Романи червоне 12,5% 1,5лGusto Italiano Castelli Romani Rosso - вино світло-червоного кольору з ніжними ароматами червоних ягід, сливи, вишні і родзинок. Легке і округле в смаку, з шовковистою текстурою і фруктовими нотками в післясмаку. 12,5% алкоголю ..
135.0грн
купити Gusto Italiano Merlot Veneto червоне 12,5% 1,5л

Gusto Italiano Merlot Veneto червоне 12,5% 1,5л

Гасто Італьяно Мерлот червоне 12,5% 1,5лGusto italiano Merlot veneto отримано з ретельно відібраного червоного винограду. Переважає красивий темно-рубіновий колір, який з віком наближається до гранатового. У вина насичений смак з нотами фіалки, смородини, чорниці та вишні. Смак соковитий і глибо..
145.0грн
купити il Poggio dei Vigneti Chianti DOCG 12% 1,5л

il Poggio dei Vigneti Chianti DOCG 12% 1,5л

Вино К'янті DOCG 12% 1,5лВино  il Poggio dei Vigneti Chianti DOCG рекомендується подавати до гарячих і холодних м'ясних страв, м'яса на грилі, гарячих страв з лосося і тунця, а також до сирів, таких як Пармезан. Температура сервіровки: 18 ° CКолір - Вино рубіново..
220.0грн
купити il Poggio dei Vigneti Rubicone Sangiovese 11% червоне 1,5л

il Poggio dei Vigneti Rubicone Sangiovese 11% червоне 1,5л

Вино червоне Рубіконе Санджовезе 11% 1,5лВино червоне il Poggio dei Vigneti Rubicone Sangiovese 11% має яскраво-червоний рубіновий колір з світло-фіолетовим відображенням. У нього фруктовий букет з відтінками ягід і вишні. Вино червоне Рубіконе Санджовезе має сухий бархатистий смак. Т..
165.0грн
купити Lambrusco Emilia il Cascinone 8% червоне ігристе 1,5л

Lambrusco Emilia il Cascinone 8% червоне ігристе 1,5л

Вино червоне газоване Ламбруско 1,5лВино Lambrusco виготовлене з сорту винограду Ламбруско. Вино має виразний, світло пурпурний колір та фруктовий освіжаючий смак. Воно добре підходить до овочевих страв та десертів. Червоне газоване Ламбруско ..
180.0грн
купити Merlot Luna rossa 11% червоне 1,5л

Merlot Luna rossa 11% червоне 1,5л

Вино червоне Мерлот 11% 1,5лЧервоне сухе вино Merlot Luna rossa має дуже хороший смак з чудовим балансом. Післясмак стійкий і довгий. Колір вино прекрасний яскраво-червоний. Запах: присутні нотки слив. Ідеально підходить до різноманітних страв з білого м'яса разом з сиром..
145.0грн
купити Nero D'Avola червоне 12% 1,5л

Nero D'Avola червоне 12% 1,5л

Вино червоне Неро Д'Авола 12% 1,5лЦе десертне темно-червоне вино з яскраво вираженим ягідно-фруктовим ароматом і смаком південних лікувальних трав виробляється із однойменного сорту винограду, який з'явився саме тут на Сицилії. Цей сорт червоно-чорного кольору тут вважається найважливішим,..
215.0грн