Віскі

купити Віскі Hankey Bannister Original 1л

Віскі Hankey Bannister Original 1л

Ханки Баністер 1лВіскі Ханки Баністер веде свою історію з 1757 року почала партнерства панів Ханки і Банністера. Компанія Hankey & Amp; Банністер позиціонувалася як один з кращих постачальників вин і алкогольної продукції в Об'єднаному Королівстві, в число клієнтів якої входили члени кор..
288.0грн 265.0грн
купити Віскі J&B Rare 1л

Віскі J&B Rare 1л

Віскі Джей энд Би 1лНайпопулярніший шотландський віскі в Європі. Це являє собою суміш з 42 різних сортів віскі, J & створених B, Justerini і Брукс.Запах: середньої сили з вираженим горіховим відтінком. Є натяки фруктів і сухої деревини, цитрусових і трохи ячменю. Смак: середній з хорошим бал..
488.0грн
купити Віскі Black Velvet 1л

Віскі Black Velvet 1л

Віскі Блек Велвет 1лЦей канадський віскі зумів підкорити серця цінителів міцного алкоголю по всьому світу завдяки дивовижній м'якості, оксамитовою і відмінній якості. Витримка Black Velvet в бочках з американського дуба протягом 5 років гарантує, що віскі вбере всі корисні якості деревини.Б..
330.0грн
купити Вiскi Mac Callister 40% 1л

Вiскi Mac Callister 40% 1л

Вiскi Мак Каллістер 40% 1лСкотч чи шотландський віскі, вироблене в основному з ячменю, причому в процесі сушіння зерен в якості палива використовується торф, який надає шотландському віскі легкий димний аромат. Готове віскі витримується в дубових бочках з-під хересу, в результаті таке віскі м..
279.0грн